bulur bi inek ögrenci full çektirir multisinide açar her bi şeyi yapar gibi :) fena fikir degilde işlemez gibi
@Vebruer kesin çözülmüşü vardır :D
Novice
0.1
adamlar zaten dersden sıkılmış deşarj olmak için uo ya giricekler bide siz soru veriyorsunuz yandık desenize
He oldu Düz Server e Player Kayıt butonuna basarak girmeye üşeniyr :) bide Senin Servere Tez Hazırlıcak :p
Bence hayal kurma uo oynıyanların da 13 yaş ve altıolduğunu düşünürsek hayal bilgisinden tez alırısn diyelimki tuttu olay 700kişilik fln bi serverin vr npcn?
ama o serverda 200+ olmaz 2+ olur:) bide hiç okumayanı var onları almıcakmısın serverına?? bilgi düzeyini yüksek mi tutcaksın veya adam elektronik müh. olmus gelip senin sorduğun soruları mı yanıtlıcak?????
O zaman dışarıda bir dünya server var (paralı) onlara gitsin.. yada açabiliyorsa kendi serverını açsın..! :asik2
parasızlar da var bildiin gibi :D
Evet Vebruerciim senin açtığın serverın o soruları cevaplamayıgerektirecek çok önemli özellikelri olması lzm çok süper sistemelr kayıt olana para fln gereçk para ytl :p
Oks Veya ÖSS Uo die server açılsa guzel olmas mı :d böyle fikirde bulunman çok güzel düşünülebilir...
vebruer : Onun da çözümü var...

Üye olurken sorulur eğitim durumuz_?

Ve bir lise öğrencisinin çözemeyeceği genel kültürü sorunca zaten anlaşılır onun eğitim düzeyi..

dostum ben 8'e gidiyorum yani napçaz oks sınavına gircem bana oks testimi uygulucan:O_o

önerim : bence sen bunu yapma.çünkü internet cafedelerde oynayan arkadaşlarım var üye oluyor aaaa soru soruyo benim dersler zayıf napçam.Sonrada bi güzel sövüyor bi dahada o serverla ilgili bişey duymak istemiyor :)
Silindi
Master
3.1
Sistemi düşünmüşsünüzde uygulamada çıkabilecek sorunları hiç düşünmemişsiniz.

Vebruer'in bir sunucu açtığını ve bu sistemi yaptığını düşünelim.Diğer sunucular bu sistemi yaparlar mı ? Tabi ki hayır.Buda Vebruer'in sunucusna sadece msndeki arkadaşlarının girmesini sağlar.Yani demek istediğim bu işi ya tüm sunucular yapacak yada hiçbir sunucu yapmayacak.Ki bütün sunucuların da yapması mümkün olmayacağı için.Bu sistem iş yapmaz.İş yapmaz derken etkili olmaz ekstradan birde sizin oynayacak olan kitlenizide engeller.
Expert
34.0001
Sadece server değil tüm Türk toplumuna da yararları olacaktır..

kızmayın ama saçmalık bence :D zaten pc başımda olmadığım süreyi genelde okulda veya dershanede geçiriyorum birde pc başında mı uğraşıcam :D komik :D
@Mişel

Ben stafflardan başlamak gerekir diye belirttim...

@KeLL

Eğer tüm zamanını derslerle geçiriyorsan bu tür sorulara oyun gibi bakacaksındır..

@Spawnsas

Öyle insanları zaten çoğu server istemez siye düşünüyorum...

Eğer yapılabilirse gerçekten güzel olur ben buraya bu konuyu açarken bu projeyi geliştirelim diye açtım.. Tabiki her türlü olumlu yada olumsuz eleştiriye açıktır ama kesinlikle olmaz gözüyle bakılmamalıdır diye düşünüyorum...
Expert
34.0001
zaten derslerden bıktım açıkcası uo oynarken görmeye dayanabilirmiyim bilmiyorum :)
arkadaşım belirli aralıklarla olan bir şey herzaman olmayacakki..

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.