Makına sureklı donuk ekran gelıyor dıyerekten c surucune format attım duzelmedı bıraz arastırdım burdada topıc acmıstım d ye atınız felan dıyolardı d/surcusunede attım bu sefer hem sorun duzelmedı ustune baska sorunlarda cıktı disk boot faılur Insert System disk and press enter gıbı bır hatta mesajı alıyorum bılgısyar acılınca uzun uraslardan sonra masaustu gelıyor masaustu gelıyor ama busferde ekran donuk gelıyor :( artık sorunun donanımsal oldugu ortaya cıktı arkaadslrm sorunun guc kaynagının yetersız kaldıgını soyluyorlar. sızce oylemıdır yoksa baska bır teknık sorumudur
RAm işlemci Hdd vs. her şeyden olabilr
hdd bozuk olabılrmıs bugun bıraz sorustrdm ama kesın tespıtı hala koyamadım
Silindi
Neophyte
0
güç kaynağıdır değiştir:ters
Hdd deki jumper ayarlarını bi check et derim ramdende kaynaklanıor olabilir büyük ihtimal başka bi ram dene
ram lerım ztn yenı hatta 2 hafta once yenı ram bıle aldım oyuzden bır sorunum yok ramlarla ılgılı suan 2 tane yere odaklandık hdd ve guc kaynagı
o zaman arkından fln bi hdd al bi dene cok zor bişi deil hiçmi arkın yok p.c si olan
Novice
0.6
Ram'den olmadığı kesin, hdd sorunlarınada benzemiyor, jumperdan olsa açılışta sorun yaratır, güç kaynağı diğerlerine oranla daha bi çekici geliyor :D Eğer 2 tane ram varsa sen yine çıkar tak ile bütün kombinasyonları dene.
Bende buna benzer bir olay yaşadım.. sorun güç kaynağıymış.. fazla bir maliyeti yok en fazla 50 ytl yada garanti varsa garantidende değişebilir..! :)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.