Arkadaşlar Git Gide Heralde Ultima Online Oyuncuları Azalıyor Foruma Bakiyorum Hic Hareketlilik Goremiyorum Hep Beraber Formu Biraz Canlandiralim Beyler Katiliyormusunuz Bana (=

Ultima Ile Ilgili Paylaşımları Artıralim Ne Dersiniz..?

Bazılari Simdi Diyecek Bu Adminmi Moderatormu Bunla Alakası Yok Bu Forum Hepimiz Kullaniyoruz Biraz Hareketlendirelim
+ 1234567890*09876543234567876543245678765434567897654
Buna Tum Arkadaslarimiz Destek Verirse Eski Ultima Strike Ruhunu Canlandirabiliriz. =)
Bu gibi konular çok fazla sayıda açıldı herşey ortada eski nesil yavaş yavaş bırakıyor yeni nesil 3D tercih ediyor :)
Kriz ultimayı da teğet geçti anlaşılan.
|ZagoR| : Kriz ultimayı da teğet geçti anlaşılan.

sıyırdı geçti olmasın teğet geçse kriz olmazdı, oyuncu kitlesinde sorun yaşanmazdı :)
Şu geleceğini hiçde parlak görmediğim yeni nesil'in ultimaya ilgili olması olur şey değil hele ki metin 2 knight online gibi saçma hiç bi amacı olmayan aynı sistem üzerinde dön dur yapan oyunlar oldukça neyse bu onların tercihidir her oyunun bir gün oynanışı biter birileri oynar ama bir gün biter.
ultimaya eski ilgi yok ben 12 senelik ultima oyuncusu olarak bıraktım ultimayı kodlamayıda bıraktım artık kendimi tamamen arındırdım en iyisi böyle sizede tavsiye ederim. Böyle sevdiklerinize daha çok zaman ayırma fırsatınız oluyor. Hayat dışarda arkadaşlar sanal ile uğraşmayın :)
xwerswoodx : ultimaya eski ilgi yok ben 12 senelik ultima oyuncusu olarak bıraktım ultimayı kodlamayıda bıraktım artık kendimi tamamen arındırdım en iyisi böyle sizede tavsiye ederim. Böyle sevdiklerinize daha çok zaman ayırma fırsatınız oluyor. Hayat dışarda arkadaşlar sanal ile uğraşmayın :)

doğru soyluyorsun ama sonucta burası bir forum ben illa ultima ile ilgilenin demiyorum forumda artık eskisi gibi paylaşimlar olmuyor onu canlandirmak istiyorum
Kapatalım gitsin ;-)
2 sene sonra tekrar u-s diye açarız :p
Ultimacıların ruhunda var emeğe saygısızlık.(kurunun yanında yaşta yanıyor istisnalar k.bakmasın.)

O yüzden burayı artık anlık script paylaşım sitesi olarak görüyorlar. Üye olup 3-5 script indirip POFF*** ortadan kayboluyorlar.

Sağlık olsun.
Hakaret içerikli cümle kullanmayınız.

Uyarı 1

Bu konu Narsia tarafından düzenlendi(2010-03-27 15:20, 14 yıl önce)
harbi ufak at da civcivler yesin xD ultimayı kodluyor bi de arkadaş ha 6 yaşı geç 1998 de onlineyi tr ye yeni geliyordu zaten.
Üslubnuza dikkat ediniz.

Bu konu Narsia tarafından düzenlendi(2010-03-27 15:20, 14 yıl önce)
Anemon : Ultimacıların ruhunda var emeğe saygısızlık.(kurunun yanında yaşta yanıyor istisnalar k.bakmasın.)

O yüzden burayı artık anlık script paylaşım sitesi olarak görüyorlar. Üye olup 3-5 script indirip POFF*** ortadan kayboluyorlar.

Sağlık olsun.
haklısın genede şansımızı denemekte yarar var dimi ?

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.