Merhaba arkadaşlar salı günü uludağa çıkmayı planlıyoruz
2 kişiyiz ve bursa otogardan uludağa nası çıkarız bi bilgim yok
Taxiyle 60 tl gibi bir fiyattan bahsediyorlar gidiş geliş 120 tl
Uludağa ulaşım yollarını bilen bi arkadaş varsa aydınlatırsa sevinirim

Bu konu HP-Nexiel tarafından düzenlendi(2011-02-28 04:20, 13 yıl önce)
Ben bu ocakta winterfestle gittim ama ulaşımı biz kendimiz gittik. Otogara geldik ordan taksiyle çıkış 100 iniş 100tl net fiyat bu her taksiide. Ancak servislerde kalkıyor uludağa otogardan kişi başı 15tl. Genellikle taksilerin orda ortak bekleyenlerde oluyor 50-50tl paylaşırsınız.
Ben Bursa' da yaşıyorum hemen anlatayım en ucuz gidiş yolunu.

Otogardan 96 numaralı otobüs' e binip Tophane durağında ineceksin (2*2=4) . Daha sonra uludağ' a servis tarzı taksiler kalkıyor. 4 kişilik taksiler ne zaman dolarsa gidiyorlar. Siz 2 kişisiniz yanınıza 2 kişi daha gelir 4 kişi olur taksi kalkar. ( 2*16=32)

Yani diyeceğim o ki en iyi ihtimalle 72 Liraya gidip dönebilirsin otogara :P
Haa bu arada kayak günlük 25tl board 30tl. Skipass günlük 30tl,bilgine ;)
Tarkan kayağa git polis evinden geliyom de oda numarasını salla 10 liraya kayak takımı alırsın :DD Ben 250 nolu oda demiştim yediler hergün :D.Polis evinden yolladılar beni de orda kalmamış kayak bizi buraya yönlendirdiler de. Şubatta ordaydım bende 10 gün boyunca ODTU'nun tesisinde kaldım.

Elbise falan alma değmez bile giy altına bi eşofman üstünede kabanını tak altınada kayağını.
Kolay gelsin.

Dediğimi unutma polis evinden geliyorum de.
_Avatar_ : Tarkan kayağa git polis evinden geliyom de oda numarasını salla 10 liraya kayak takımı alırsın :DD Ben 250 nolu oda demiştim yediler hergün :D.Polis evinden yolladılar beni de orda kalmamış kayak bizi buraya yönlendirdiler de. Şubatta ordaydım bende 10 gün boyunca ODTU'nun tesisinde kaldım.

Elbise falan alma değmez bile giy altına bi eşofman üstünede kabanını tak altınada kayağını.
Kolay gelsin.

Güzel taktik gidersem bende öyle yapayım bari :p
Arkadaşlar hepinize teşekkür ederim
Yarın 7 de otogara inicem afranola dediğin şekilde gidicem
Sağolun
_Avatar_ : Tarkan kayağa git polis evinden geliyom de oda numarasını salla 10 liraya kayak takımı alırsın :DD Ben 250 nolu oda demiştim yediler hergün :D.Polis evinden yolladılar beni de orda kalmamış kayak bizi buraya yönlendirdiler de. Şubatta ordaydım bende 10 gün boyunca ODTU'nun tesisinde kaldım.

Kolay gelsin.

oda numaranı söylediğinde adınıda söyleyeceksin adam baktığında isimler uyuşmuyorsa ne yapacaksın?
berkancık :

Kolay gelsin.

oda numaranı söylediğinde adınıda söyleyeceksin adam baktığında isimler uyuşmuyorsa ne yapacaksın?

Dediğin gibi ismini söylüyorsun yanlız ordan direk kontrol yapmıyolar :).Polis evindeki gibi sistem yok adam elinde makbuz var ona yazıyor :)
Uludağda güneş vardı hayret :)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.