Ya Birşey Soracam Bana soyle ilginç şeyler soyleyebilirmisiniz?

Benım günde ağzımdan çıkan her 10 cümlenin 3ü canım sıkılıyo oluyo.
Ya ne yapabilirim can sıkıntısının gitmesi için?
1.arkadaşların varsa arkadaşlarınla sinemaya bowling falan git
2.arkadaşın yoksa pcde counter oyna (ultima oynama bir serverda kasana kadar canın sıkılır)
3.yok onuda istemiyorum dersen film falan al dvd izle
4.kadınların tercihi olan alışveriş yap
5.platform oyunları oyna .bir platform oyununda farklı server veya evren falan üye ol 3-4 tane 2 tanede farklı platforma üye ol (örnek travian da 5 server ile 10 server ogame dede 16 evren ile 37 evrene üye ol vede bu sitede her topic e bildiğin kadarıyla yorum yap zamanın nasıl geçtiğini anlayamazsın )
Expert
34.0001
manita bul :)
ilginç fikirler war ama daha çarpıcı boyle onlar bi anlık sıkıntı geçmesini sağlıyo
Git bakkaldan bali al akşama kadar çek 2 gün kendini hissetmessin :D:D:D
[Narcotich] : Git bakkaldan bali al akşama kadar çek 2 gün kendini hissetmessin :D:D:D

zuahaua:kikirik:kikirik:kikirik:kikirik:kikirik
oda ucucu :D
eee narkotikden boyle bişi beklenir :D isim benzerligi

meseLa ben soyLe kaynatacak ortam arıyorum e okuLda bitti şimdi boş boş geziyoruz.Daha Çarpıcı boyle gordugum zaman işte budur diyilecek bi fikir?
[Narcotich]
Git bakkaldan bali al akşama kadar çek 2 gün kendini hissetmessin :D:D:D

Superdi koptum.. :D

Guzel turkiyemin bir sozu vardir..

" Canin sıkılıyorsa dotunu parmakla.. "

Bunlari begenmezsen e-5 ten dumduz yuru sol taraftan caninin sıkıntısı gider merak etme.. xD
bu espri çıkacagını anlamıştım zaten dedim acaba hangi saf soyleyecen buda adaşdan beklemezdim

bide su war parmak değiştir ğyy
Sen onu espri olarak algiladiysan o baska bisey.. ?
Normal kaliplasmis sozler vardir bunu bilmemen dogal..
Neyse Konuyu dagıtmayalım ee doğal denge için sizin gibilerede yer war.

Benım canım sıkılıyooooooooo
Birkac 0-8 icin gercektende sana yol gosterecek benim gibi birilerinin olmasi sart gercekten..
Burdan sonra istedigin kadar mesaj atabilirsin..
ya burak kusura bakma yaa biraz ağır oldu walla bak
Valla canım kardeşim Senin Pskolojik sorunların var sanırım. Hiç bir insanın canının sıkılması için bir sebep yok. Şahsen olaya benim açımdan şöyle bir bakalım mesela ben neler yapıyorum canım sıkıldığı zaman.

Pc başında oturup tasarım yapıyorum.
Php 'mi biraz daha geliştirmek için Türk-Yabancı Forumlarda geziyorum veya Ders anlatımı veren sitelere giriyorum
Mu Oynuyorum 15dk falan sonra çıkıyorum msn den 2-3 arkadaşla anlaşıp CS ye giriyorum counter oynuyorum.

PC başında oturmaktan canım çok sıkıldı....

Kalkıyorum içeri gidip kendimi çay yada kahve yapıp tv nin başına geçip zap yapıyorum çok eğlenceli oluyo.
Eğer akşam'sa evime arkadasımı çağırıyorum muhabbet sohbet 2 bira 2 duble votka vs vs muhabbeti pekiştiriyorum

Evde Canım çok sıkıldı....
Çıkıyorum Arkadaşımın evine gidiyorum orda oturuyorum
Veya bi arkadaşımın dukkanına yada çalıştığı yere gidiyorum dışada biraz geziyorum

VEYA..
4 Kişi Toplanıp Ps ye kaçıyoruz pes2008 oynamaya 2vs2 maç yapıyoruz gerçekten çok eğlenceli oluyo
4-5 arkadaş toplanıp sinemaya gidiyoruz veya air hockey oynamaya
4-5 kişi toplanıp arabayla deniz kenarı biyere gidip saatlerce içiyoruz.

Bu dediklerim çok nadir oluyo çünkü genelde kız arkadaşımla birlikteyim. Bu dediklerimi (gezme tozma alkol vs) onunla yapıyorum. kız arkadaşım yanımda olmadıgı zamanlarda ise yukardaki olaylar oluyor.

Sen hala canım sıkılıyor diyorsan "Asosyal" Bir insan oldugunu anlarım kendi can sıkıntını kendinden başkası geçiremez.

Dahada yorum yapmama gerek yok sanırım.
Rahat ol ve çevrendeki insanların rahat olmasına özen göster . Yani bir arkadaşının yanına gittiğinde ikinizde " Napcaz olm şimdi ? " tarzında kalmayın . Birinizden bir fikir çıksın veya oturun sabahtan akşama kadar geyik yapın .

Bilgisayar başındaysan ; şu dizi çılgınlığına kaptır kendini . Lost'un 3 sezonu var Heroes'un 2 sezonu var indir izle . Film indir izle . Neti kullan . Olmadı gir miniclip.com gibi bir siteye oradaki oyunlara bak tek tek . Her zaman bir insanın ilgisini çok uzun süre çekebilecek bir oyun vardır . Aç tak saniyesinde onu oyna .

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.