Merhaba arkadaşlar bundan 2-3 sene önce bir sphere destek platformunda görmüştüm.Belli başlı ayarlar yapıldıktan sonra html de kullanılan bütün terimler dialog içerisinde uygulanabiliyordu ve hatta adamlar dialog icine youtubeden videoyu iframe ile yerleştirip oynattırmıştı.Bunu yapmak cidden mümkünmüdür yoksa aldatmacamıdır sizlerede sormak istedim.Eğer böyle birşey gerçekten mümkünse neden kimse keşfedemedi diyede aklıma takılmadı değil hani :)

dhtmlgump tarzı şeylerden bahsetmiyorum.Zaten yardımcı olabilecek kişiler hangi terimleri kastettiğimi anlayacaklardır :)
Clientin HTML yorumlayıcısı değiştirilirse mümkün.

<BIG>

Yorumlanabiliyorsa, iframe de yorumlanabilir. Şu şartlar altında onunla uğraşacak yiğit varmı bilmiyorum 8)
Mrs.xaRiyla : Merhaba arkadaşlar bundan 2-3 sene önce bir sphere destek platformunda görmüştüm.Belli başlı ayarlar yapıldıktan sonra html de kullanılan bütün terimler dialog içerisinde uygulanabiliyordu ve hatta adamlar dialog icine youtubeden videoyu iframe ile yerleştirip oynattırmıştı.Bunu yapmak cidden mümkünmüdür yoksa aldatmacamıdır sizlerede sormak istedim.Eğer böyle birşey gerçekten mümkünse neden kimse keşfedemedi diyede aklıma takılmadı değil hani :)

dhtmlgump tarzı şeylerden bahsetmiyorum.Zaten yardımcı olabilecek kişiler hangi terimleri kastettiğimi anlayacaklardır :)

Palavradır. Mümkün değildir. HTML olarak sadece gump ekleyebilirsin. Ultima Online Gump üzerinde dynamic olarak bir ortam yaratamazsın.
caos : Clientin HTML yorumlayıcısı değiştirilirse mümkün.

<BIG>

Yorumlanabiliyorsa, iframe de yorumlanabilir. Şu şartlar altında onunla uğraşacak yiğit varmı bilmiyorum 8)

uğraşacaktan öte, uğraşmak isteyen bir baba yiğit var mı diye sormak lazım :) Adam onu yapacağına yeni bir emulatör yapsın daha karlı çıkar :)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.