selam beyler belkı boyle konular fazlasıyla acıldı ama bu sabah kalktıgımda garıp duygular ıcındeydım :D
unıversıteden arkadasımın evınde kaldım..
oda eskı uo cu eskı gunlerden konustuk
snn ve hardgamr gunlerınden gercekten ıcımızde bı ozlem varmıs..
belkıde gercekten o gunler gerı gelıcek bu oyunu bılmeyenler buyuk ıhtımalle bu konustuklrımı scma bulacaklar bı oyuna bu kadar ozlem neden dıye..
ama cok farklıydı hatta 3 ayda mage kastıgımı hatırlıyorum.
kımse oyunu bılmezdı ve olaylar karsısında sasırırlardı :D
monglow da karsımızda yılana donusup pk kovalayan bı arkadas vardı ve way be aşmış adam demıstık.. basıt şeylerden mutlu olurduk :D
mınocdakı sabaha karsı olan savasşlar madencılerın pklrı lootlama cabaları felan dusundukce tekrar yaşamak ıstıyorm ama snırım artık cok geç kaldık..
Silindi
Neophyte
-0.8
Herşeyde olur bu sadece ultima için geçerli değildir.Mutlu olduğun eskiler hep hüzünlendirir :)
Valla bende hatırlıyorum Eskiden arkadaşla Minoc Madeni basardık (Nova World'de)
Benim magery 60.0 Dı üzerimde Old Copper set oluyodu Summon Deamon Scroll ile Demon çıkartıp duvar çeker madencilere killetirdik :D:D

Çok mutlu olurdum :D
Silindi
Apprentice
2.5
:D:D

Bende her gün madencilere gidip öldürür, madenlerini alırdım. Bir gün yine gidip duvar attığımda An Lor olmuş 3-4 savaşçı beni kesti. O günden sonra gidememiştim :D
Ahh kardeşim..Eski günler dedin yarama tuz bastım.Neydi o willowdaki zamanlarımız uo ya ilk willowda başladım.Yani ultimayı zorluklarıyla gerçeğiyle tanıdım bu oyun için gerçekten hüzünlenilir.Bu bir kinght ve ya wow deil bu başka birşey insanı deiştirir.Sonrasında Uo ilk oynadığımada kulaklığı takardım ve müzikleeriyle oynardım.Müzikleriyle oynamak başka bir duygu ve ayrıcalık.Harika birşeydi o eski günler.

Fakat 1 hafta veya 5 gün sonra eski günlerden kat kat abartısız(5 kat = abartısız) server geliyor.

:) Eski günlerimize dönüş yapıcaz..
bende muzklerıyle oynardım hatta ılk zamanlar muzıgı kapatmadıgım ıcın savas moduna gırdıgımızde cıkan muzık bana korku verırdı savaş moduna gecemezdım korkudan :D:D:D

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.