Arkadaşlar böyle bir konu açıldımı daha önce bilmiyorum ama ben yinede açmak istedim. Size göre TR'de gelmiş geçmiş en iyi scripter hangisidir ve neden? Anket açma yetkm olsaydı eğer ;

Galentos
Bronx
Akillis
Chernobel

şeklinde bi anket açardım. Bana göre en iyi Galentos'du. Neden diye sorarsanız bir iki script'ini inceleme fırsatım olmuştu.
Oraya eklenicek bi çok isim mevcut.

Slothere
Neran
Micheall
Noxier

ve daha bi çok isim.. :)
Biliyorum ben kısıtlama koymadım kim kimi isterse yazabilir sadece bana göre bu dörtlü ve en iyisi Gale..
jeem'i de eklemelisiniz.
david, buraya yapacagin yorumlari merak ediyorum valla.
bana göre böyle bir sıralama yapmak yanlış olur. Her scripterıe kendi zamanına göre değerlendirilebilir. Bronxun scriptlerine şuanda bakıcak olursak bir facia görürürüz.
Ve böyle bir script yazarkenki kıstasın nedir ?
algoritma,kod bilgisi,işlevsellik bir çok faktör var.
gene bana göre yukarıda bahsedilen tüm isimler farklı konularda birbirinden üstünler.
Galentos derim ben.
Master
59.2997
galentos
Adept
4.3
Bütün söylenen isimler, US'in ve Scripting'in altin cagindan kalma. Bronx disinda hepsiyle cok kez bilgi alisverisim oldu.

Galentos.
Sayılan isimlerin çoğu başarısız insanlar.Hangisinin uzun süredir devam ettirdiği proje var kapanmadan? Kaç kişiye büyük vaatler sunup yarı yolda herkesin hayallerini çalan insanlar...
Novice
12.5
@Quel35 Scripterin işi sunucuyu yürütmek veya devam ettirmek değil kod yazmak sonuçta bilgisine göre değerlendirme yapılabilir.

Ama isimleri geçen kişilerin bilgisini değerlendirmek yanlış olur çünkü kimsenin limitlerini veya nerede tıkandıklarını görmedik sadece iyi olduklarını biliyoruz.
Ba'al :con
Eğer biyerde "Galentos"un ismi geçiyorsa kimse ben scripterım diye dolaşmasın
Bronx, Akillis
başka tanımıyorum.
galentos

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.