Evet arkadaşlar forumumuza her dalda yetkililer alınacaktır.

İstatistikler :

Konular: 30,367, Mesaj: 111,285, Üyeler: 16,495

::

Yönetime katılmak için ;

1-) Forum kurallarını bilmeniz ve uymanız,
2-) Moderatör başvurusunda bulunmadan önce görev almak istediğiniz bölümde aktif olamanız, kendinizi kanıtlamanız,
3-) Başvurunuz kesin kabul edilicek diye bir şart yoktur.
4-) Başvurunuz değerlendirmeye alınırsa ilgili bölüm(lere) Deneme Mod. olarak atanırsınız.
5-) En fazla 3 bölümde görev alabilirsiniz.

Başvuru için konu açarken aşağıdaki kriterleri dikkate alınız;

1-) Adınız
2-) Yaşınız
3-) İletişim maili
4-) Daha önce görev aldığınız site(ler)
5-) Görev almak istediğiniz bölüm(ler)

Moderatörlerin Görevi;

Bölümdeki tüm konuları istisnasız okumak, yardıma ihtiyacı olanlara yardım etmek ve içersinde küfür,polemik,reklam vs durumlarda konuya anında müdahale etmek gerektiğinde konuyu kapatmak,taşımak veya silmektir. Ayrıca bölümü ile ilgili gelişmeleri sürekli aktarmak ve bölümü güncel tutmak.
Novice
-14.8
moderatör alacaksınız neden siteyi vermediniz ? :D
KadhraS : moderatör alacaksınız neden siteyi vermediniz ? :D

:yes
bilyiorum gerçi herkez yapıyor fakat, burası reklam bölümü değil :) Umarım bu yazım herkeze örnek olur, özel görüşme sonucu yapılacaktır. Alımlar.
Novice
-14.8
yani bu siteden alacaksınız ? :O_o
16,495 üyenin içinden mod çıkmadımı acaba :con
Bu yaptığının yeri burasımı bilmiyorum vede bu şekilde duyuru yaparken en azından forum,hizmetleri ve bölümleri hakkında bilgi vermen gerekirdi diye düşünüyorum.
yok hayır buradaki bir kaç kişiyi iyi tanıyorum ve msn de kullanmıyorum, bulabilirsem onlardan almak istedim. Moderatör bolca mevcut ve alımlarımızda mevcut.

Teşekkürler.
@kaymond Bu platformdakilere de belki şans tanımak istemiştir.
@dtuncer Reklama karşı hassasiyetinden dolayı tebrik ederim.
Umarim bulursunuz..
konuyla alakası yok ama... Dogukan Tuncer sen bana yapılabilcek en büyük ayıplardan birini yaptın ama burda söylemiyecegim, söyleyecek kadar alçak degilim...
Allah bilir 1 nisandir.. :D
Rexos ortaya birşey atıyorsun susuyorsun. Eğer birşey iddia edeceksen açıklamaları ile yaparsan daha inandırıcı olur. Eğer kimsenin duymasını istemiyorsun özel mesaj kullanabilirsin. Sakın 1 nisan demeyin!!!!:)
yok arkadaşım sana sormayacagım ne yapacagımı ! o biliyor.
kaymond : 16,495 üyenin içinden mod çıkmadımı acaba :con

:con Aynen

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.