Merhaba arkadaşlar uzun zmndır aranızda yoktum yani vardımda arada bir girip varlığımı hissettirip çıkıyodum ama artık sizlerleyim evime net i bağlattım sonunda çünkü ağustos'ta askerim ben şubat sanıyodum o yüzden bağlatmıyodum ağustosa kadar sizlerleyim gecede burdayım...

ben bu gecelerin adamıyımmm :D yeahh cocuk gibi sevindim net gelince beaaa:D
Novice
-14.8
Anemon Hoşgeldin Sefalar Getirdin Artık Sende USGC Büyük Kartal Olursun :d
Hoşgeldin evladım :P
Olum hoş geldinde ne ağustosu olm. Daha belli diyil ocakta belli oluyor kaç gidiceğimiz.. benimde öyle =( şubat gidersem by by =)
Nese hoş geldin canikom =)
https://www.asal.msb.gov.tr/celp_donemi_2008.xls

al bu milli savunma bakanlığının sitesi celp dönemleri kütüğün neresiyse indirim excel ile açıp nereye kaç gideceğine bakabilirsin lokmancım :memnun:memnun
Master
59.2997
Welcome xD
Abow!Kimleri görüyorum.Hoş geldin safalar getirdin Anemoncuğum.:memnun

Bu arada son zamanlarda DoomSword'u gören varmı?Sırra kadem bastı ya kendileri...|-)
Silindi
Expert
2
Yazık Sana Keske Subatta Gıtseydın Askerlıgı Beklemek Cok Kotu... Hemen Gidip Hemen Donerdin...
Silindi
Expert
2
Aramızda gördüğüme sevindim. Tekrar hoşgeldin.
Novice
-14.8
Anemon Çiceği Satılır 3 Külo 1 Milyonnnnn
Hoşgeldin yeğen :P Şaka maka hoşgeldin pek tanımasamda cs oynarken sa diyenlere as yegen yazarım ordan aklıma geldi :D hoş yegen yazdıklarımın hepsi benden büyük olur ayrı konu :D
h.b koc
Silindi
Expert
8.1
:bagirma Sen nerden çıktın ne güzel unutmuştuk seni ;-)
Hoşgeldin Anemon . Hatırlıyorum seni ağır toplardansın sen . Top derken nasıl top orasınıda sen anla xPxP:)
Novice
-14.8
Buyrun Oturun Çay Verelim Şirketten Bu gün Bütün Herkeze Çağırın Bizi O Güzel Olan Şehriniz İZMİRE ! !

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.