Google da yasaklandı

Beklenen ceza sonunda geldi ve Google da mahkeme kararı ile kapandı

Google&裟ın kapatılma nedenini ve konunun detaylarını açıklıyoruz. Kullanıcılar şokta.

Google&裟ın en çok kullanılan servislerinden biri olan Google Grupları&裟na, mahkeme kararı ile Türkiye içerisinden erişim engellendi. Üye olan herkesin mesaj yazabileceği bu platforma erişimin engellenmesi ile birlikte, Türkiye&裟de ilk kez Google da yasaklanmış oldu. Yasaklama, Google&裟ın tüm alan adına değil, sadece https://groups.google.com subdomain&裟ine yapıldı. Mahkeme kararının ileriki günlerde yürürülüğe gireceği belirtildi.

Daha önce gazetevatan.com&裟un duyurduğu yasağın nedeni ise Google Grupları&裟nda çocukların cinsel istismarını içeren yayınların yapılması..

Yasak, Kolayca Delinebiliyor
Daha önce YouTube&裟a da uygulanan erişim engelleme yöntemi, çok basit metotlarla aşılabiliyordu. Google Grupları&裟na erişmek isteyen kişiler, YouTube&裟daki yöntemi kullanarak arşivlere ulaşabiliyorla.r
Kaynak: shift.net

Haber Linki
Acaba neden ben gırebılıyorum ?
daha yasaklamamıştır. Haberi gördüm cp =)
Googledami gidio?:(
Aslinda bisi dil U-S bize yeter. :D
aaha odevleri nasıl yapcam :(
Google tümüyle yasaklanmadısadece gruplar bölümü yasaklandı
Ya şaka gibi...
Cık cık cık...
Milletin Ipsi artık hep mi Amerikan,İngiliz,Kanadalı fln gözükecek??
Türk'ün internete bağlı bilgisayarı yok gözükecek Amerikalıların nüfusundan çok internete bağlı insan gözükecek yakında haa...
RTÜK zaten başka bir komedi; Adamlar Kemal Sunal filmlerindeki "eşşoğlueşşek" repliklerini bile sansürlemiş,
Eh be "RTÜK" eh be "TT" Sokakta ana avrat kayan gence sen herşeyi yalıtsanda "Hay ırzına..." diye trafikte söven annelerin,babaların ağzını da sansürleyemessin ya!
hedene : Ya şaka gibi...
Cık cık cık...
Milletin Ipsi artık hep mi Amerikan,İngiliz,Kanadalı fln gözükecek??
Türk'ün internete bağlı bilgisayarı yok gözükecek Amerikalıların nüfusundan çok internete bağlı insan gözükecek yakında haa...
RTÜK zaten başka bir komedi; Adamlar Kemal Sunal filmlerindeki "eşşoğlueşşek" repliklerini bile sansürlemiş,
Eh be "RTÜK" eh be "TT" Sokakta ana avrat kayan gence sen herşeyi yalıtsanda "Hay ırzına..." diye trafikte söven annelerin,babaların ağzını da sansürleyemessin ya!

Katılıyorum.
Yasaklanmış...
Gruplar Yasaklanmış..
Bende Yasakli Diil Nedense :)
(Axons) : Bende Yasakli Diil Nedense :)
Sadece Türkiye'ye yasaklı zaten,
Ona bakarsan Türkiye'de kumar da ysak ama kahvehaneler okey kumarhanesi resmen...
@Navody*
aaha odevleri nasıl yapcam :(]

Ozaman Sende Ultima Strikenin Arama Motorundan Bulursun Ödevlerini.
:)
Chainsaw kusura bakma gerçekler acıdır.Bu espiri iğrençti :D:D
Bu Kadar Olurmu Neden Biz ? Amerikada Ve Başka Dış Ülkelerde Bizden Daha Çok Ktü Söz Soyleyen War Adamlar Önüne Gelene Mother***** Diyor Yha !!! Hadi You Tubeyi Geçelim Google Ne Yapti :D

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.