Yorumlarınızı alalım.

Ben marka olarak htc yi tercih ederim. dokunmatik ekranı apple dan daha üstün bi telefon. ekonomik bakımındanda htc gayet uygun.
sony ericsson
Novice
12.5
Samsung ve LG (şuan LG kullanıyorum ama oyum Samsung'a)
Expert
34.0001
Nokia hacı en temizi.
Şuanki zaman'a bakarsak APPLE üstün gibi.
Nokia kullanıyorum Nokia dan başka telefon almayı da pek düşünmüyorum açıkçası.
Htc ve Lg tavsiyemdir. Lg son zamanlarda çıkardığı windows tabanlı telefonlar ile büyük bir adım attığı düşüncesindeyim. Eski telefonlarında kitlenme problemleri yaşanıyordu fakat şuan kullandığım telefonda böyle bir sorun yaşamıyorum.
dusuk modellerde samsung, yuksek modellerde nokia. ayrica her ne kadar apple en buyuk kazancini iphone uzerinden saglasa da, iphoneda telefon havasi olmadigi kesin.
Lg herkeze tavsiyemdir ama telefon cep bilgisayarıdır nokia cep telefonu gibi 3 günde ogrenip hemen seri kullanamazsınız xD
Nokiadan şaşmam
Akıllı telefonda Samsung dan en iyisi bana göre.Bi arkadaşım Galaxy S almış iphone4 den daha güzel olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim.
NOKİA abi sinirlendimi fırlat biyere parçaları birleştirip tekrar çalıştır eskisinden daha iyi :D 3310 efsanedir hele.
açık ara farkla apple.
Nokia'dan şaşmam 5 telefon eskittim hepside "Nokia" :).
bence bu işi apple (iphone) öncesi ve sonrası diye ayırmak gerekiyor çünkü adamlar gerçek anlamda devrim yaptılar.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.