sony ericsson w810i ve Nokia 5800 kullanıyorum 2sininde yeri bir başka : )
Lucretius : bence bu işi apple (iphone) öncesi ve sonrası diye ayırmak gerekiyor çünkü adamlar gerçek anlamda devrim yaptılar.

Iphone her açıdan güzel bir telefon fakat pek güvenilir gelmiyor bana nedense bir telefondan fazlası olması insanların ilgisini çekiyor bence.
Teknoloji olarak HTC ve Apple var şu listede kayda değer telefon gerisine para vermek ziyan sebebidir. Alt yapılarını değerlendirirsek Apple en iyisi oluyor. Heleki jailbreak serbest olduktan sonra :).
Silindi
Novice
5.2
Blackberry
Luciana- : Blackberry

Evet ben hastayım Blackberry'e :D ama Apple daha bi iyi gibi.
Pyscho_Teller : Ben marka olarak htc yi tercih ederim. dokunmatik ekranı apple dan daha üstün bi telefon. ekonomik bakımındanda htc gayet uygun.
Kesinlikle katılıyorum bir aralar htc kullanıyordum sonra n97 aldığım için sattım.Ama nokia n97 de güzel :yes
bende apple onun uzerıne dunyada dokunmatik yoktur..
Asus (şıkLarda yok ama ..)
Don değiştirir gibi değiştiriyorum ucuz yollu bütün telleri denedim şu an sipariş verdiğim 42000 dolarlık telefonun kopyasını bekliyorum :)

Trident(T86) 140 lira bedavacık
Tercihim HTC ama Nokia kullanıyorum.
Neophyte
-1.7
Dokunmatik apple, tuslu nokia. Nedeni ise dokunmatikte nokia cok yavas ekrani kaydirirken donarak ilerliyor, tuslu nokia cunku istedigin dosyayi desteklemese bile indirebiliyorsun + applein tuslusu yok :) su an ipod 4g ile yaziyorum neredeyse pcden farki yok pcde oynayamadigim oyunlari oynayabiliyorum... Nokiaya gelince samsungmus mamsungmus yalan onlar nokia hem cok saglam hem şik hem de aralarindaki en iyi menulu telefon.
Nokia Bence En Güzeli. Samsungta Kullandım Ama Şuanki Tercihim Nokiadır.

Iphone'u ilk aldığımda arkadaşım eline aldı ve tepkisi;

"Abi bu dokunmatikse, diğerleri ne?"

Cevabı bugün rahat bi şekilde verebiliyorum. Basmatik (:
Samsung tek secimim kisisel olarak su an kullandigim model samsung galaxy s i9000
blackberry torch 9800 aldım bayada iyi :yes

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.