Silindi
Herkese selamlar...Bu tür şeylerde nadir konu açarım fakat bu gerçekten hoşuma gitti içim bi garip oldı sizinle paylaşmak istedim....

Şimdi olayımız şu;

Size youtubeden bir video vericem ztn videoda herşey anlatılıyor fakat ben anlatayım genede.

İlk önce odada ki ışıkları kapatıyoruz.Sadece monitör ışığı kalıyor.

Videoda bi kuru kafa çıkıcak onun gözünde x işareti var siz o resim değişene kadar yada 50 60 saniye boyunca o x işaretine odaklanıyorsunuz.Vakit dolunca gözünüzü kısıp duvara bakıyorsunuz...Ne gördüğünüzü anlatmayım :)

Ayrıca video da 2. bi resim daha cikiyor aynı işlemi onada yapıyoruz....

Size birde bir jpg resmi vericem.O resimede aynı işlemi uygulayın.Atatürk'ü göreceksiniz...

Video

Atatürk'ün resmi

Umarım beğenirsiniz...

Ps:Bunu gündüz değilde gece vakti yada ışık olmayan biyerd edenemeniz daha net vrim almanızı sağlayacaktır.
Öah...

Birşey olmadı.:S

Bende bir anormallik var...
bendede
Silindi
Apprentice
0.9
Sizde bi anormallik var :D

İyice odaklanın içinizden saniye saymayın bekleyin gözünüz acıyana kadar :D tabi karanlık bi ortam olucak.Sonra gözünüzü kapatın yada kısın duara bakın beyaz bi duvara orda bişiler görüceksiniz.
Cüppeki ahmet hoca cıkıyor ;=)
Resimde zaten Atatürk'ün resmi var. Bu yüzden o normal. Diğerinde zaten bi noktaya belirli bi süre baktıktan sonra gözünü kapatırsan bi süre kırmızıdan baska bisi göremezsin. Göremedim valla.
Silindi
Journeyman
4
Nası göremediniz yahu hayret...

Ben 3 resmide çoık net i şekilde gördüm..
*Michaell'in gırtlağına yapışır*

Neden göremiyorum lağn?(:p)
Silindi
Expert
2
Bilemiyorum :S

Monitör ışğından başka ışık varsa olmuyor :D birde beyaz bir duvara bak.Gözlerini tam kapatma kıs biraz.
Birinci goruntu kuru kafa duvarda bembeyaz gorunuyor tam bi kuru kafa rengi her iki yaninda birer beyaz set yukaridan asagiya, ikinci goruntu de ise uzun sacli sakalli bir adam hatta Hz. Isa'ya benziyor..
Silindi
Novice
6.4
Evet çok güzel bi duygu..

Atatürk'ü görüncede içim bi garip oldu.
Bendede bişi olmadı :zipla
Silindi
Members
0
Güneş ışığı var olmaz.karanlık ortamda yapman lazım :D yahu sizde bi anormallik var vallaha :D topici açtığıma in pişman oldum :D bitek freeman mı gördü :D
bende bişi gormedim

Freeman da bişi Görmemistir de hani bosuna koymus olmayasin diye bişiler yazmis sanirim :D auhauha
Silindi
Members
0.3
Siz körseniz ben ne yapayım allah allah :D

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.