mişel zorlama abi olmuo xD
zuahaha:D
Yaff Karanlıkta bakılması gerekiyormuş.Güneş ışıgıda tam mönitöre vuruyor.Yarım saatir bakıyom neden ben göremiyom diye gözlerim agırdı :D
Silindi
Banned
0
hava karaınca odanın ışığını kapatın deneyin.
Yahu ben 60 saniye gözümü kırpmadan duramıyorum ki xD Gözlerim yaşarıyor.
Master
59.2997
U-S'de genel bi körlük başladı galiba :p Atatürk resmini eskiden denemiştim denedim denedim olmadı sonra bi daha denedim göründü güzel bişi
gaddarkhalin : bende bişi gormedim

Freeman da bişi Görmemistir de hani bosuna koymus olmayasin diye bişiler yazmis sanirim :D auhauha

Kardesim Freeman'den birsey kacmaz gercekten dikkatlice bakarsaniz gorebilirsiniz guzel bir paylasim Michaell gercekten guzel birsey eskiden kagit uzerinde yapardik!, oyle seylere bence dikkatinizi dagitmadan bakarsaniz gorebilirsiniz mesela cok dikkatlice bakin sonra da aniden beyaz bir duvara bakin neler var neler:)

Bu konu FreeMan tarafından düzenlendi(2007-09-15 23:17, 16 yıl önce)
Hepsini gordum kuru kafayı uzun saclı gerifi ve atatürkü gayette entti gozlerinizi acıp acıp kapıyın hızlı bir sekilde dvara bakarak
Gördüm gördüm

*Görmüş numarasına yatar*

|-)

Bu konu M.Ceritoglu tarafından düzenlendi(2007-10-17 22:26, 16 yıl önce)
Silindi
Banned
0
Allah belamı versinki bi hilal içinde atatürk'ü gördüm yemin ederim :D
Allah belanı verecek Talu

DİKKAT DİKKAT

Talu'nun 100 metre yakınındaki herkes kaçsın hatta ve hatta o şehirden uzaklaşın :D xD
Silindi
Banned
0
Bıraktıgımdada çakaldın hala çakalsın lan :D Bide michaell'e uydunmu hem çakal hem p.... olursun huh :D
Ben Fatih Terim'i görüyom. :D
Silindi
Members
0
Gol yedik bu arada :D
Ögrenci Yazı Lan Hala :D 4 Senedir Kayıtlı Olunca Boyle Oluyo Genclik ;)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.