İlk cizimin nasıl olmuş? Baya bir gelilştirecem kendimi. :D

Büyük.
Sen Uçaklarla Harbim Kafayı Yemişin
Ekmek parası ne olsun. (: Geçim sağlıyoruz.
Master
59.2997
Güzel güzel :) Devam et sen bu resim işine.
Ama Harbim Çok Güzel Olmuş.Banada Bi F16 Çizene Küçüken En Sevdiğim Oyuncağım F16 Ama...Birgün Biri Gelip Oyuncağımı Çalmıştı:arastir
cekoxmurto : Ama Harbim Çok Güzel Olmuş.Banada Bi F16 Çizene Küçüken En Sevdiğim Oyuncağım F16 Ama...Birgün Biri Gelip Oyuncağımı Çalmıştı:arastir

Çok acıklı bir hikaye duygunaldım bu arada gerçekten çok güzel çizmişsin
Buraque :
cekoxmurto : Ama Harbim Çok Güzel Olmuş.Banada Bi F16 Çizene Küçüken En Sevdiğim Oyuncağım F16 Ama...Birgün Biri Gelip Oyuncağımı Çalmıştı:arastir

Çok acıklı bir hikaye duygunaldım bu arada gerçekten çok güzel çizmişsin

Zuahuahuah koptum.
Bir kişi sitede istenmiyorsa neden duruyor? Ben bunu çok merak ediyorum. Ve bir kişinin üstüne gitmek çok kötü bir şey.

Veletlere bela olucam. Daha sonra bana sokakta küçük çocuk dövdü diye dalga geçecek. Kimin umrunda.

Peah... İnsanlık ölmüş.

Malapagos kendine dikkat et. Ve son uyarım daha sonra pişman olacağın işlere girme.
Ben de F22 lere hayranım, zaten onun özelliği f16ları radarında boşluk görürkene f22 nin f16ları tertemiz etmesi...
bende grafiti yapıom sınıfta derste valla güzel oluo dersler daha başlamadı o yüzden
Çizim süper ben genel de arabalar üzerine çalışıyorum bir de moda :)
çizim güzel ama havada uçan bir uçak çiziyorsun ve pervaneler duruyor bence onlara dönme efekti verirsen hem daha gerçekçi olur hem de görüntü daha güzel olur. yine de eline sağlık gölgelendirmeler falan çok güzel..
yapabildiğim kadar efek var resimden gözükmüyor. Kağıtta belli döndüğü.
Olm snn kafayı yedin bunlarla güzel kardeim söz pilot oalrak sokacam seni biryerde işe kafanı takma onurcum benm :D:D

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.