Novice
11.9
Merhabalar, yaklaşık 1 ay önce üye olduğum Xticaret sitesinde Binlerce ürün arasından istediğinizi seçip size sunulan satış linki ile satışını gerçekleştirdiğiniz üründen komisyon elde ediyorsunuz. Üyelik sadece 1 sefer için 20 TL'dir. Anket doldurarak, reklam linklerine tıklayarak internetten para kazanılmayacağını anladım. Bu işi yapabilecek olanlar gerçekten iyi paralar kazanıyor. Yapmanız gereken sadece, seçtiğiniz ürününün size verilen linkiyle reklamını yapıp satışını gerçekleştirmeniz. Bol kazançlar
www.xticaret.com

Aşağıdaki linkten eğitim kitini elde edebilirsiniz. Sitenin içinde detaylı bir açıklamada mevcut. Bu işten ciddi miktarda para kazanan arkadaşlar var.
www.goomas.com
Yüzde kaç alıyorsun?
Master
59.2997
Şunlara inanıpta yıpratmayın kendinizi ya. 1-2 kişinin ağzına bal çalıp sizleri sürü gibi kullanıyorlar.
Peh 10 numara tezgah sazanlara gün doğdu zıplayın.

Bununla ugraşıcağına evde oturduğun yerde çağrı merkezi gibi çalışabilirsin.Çalıştığın organizasyon sana günde 30-40 numara ve yapıcağın tanıtım metinini veriyor teker teker Skyp hesabı veya onların size verdiği programın hesabından arıyorsun kayıtlarınıda her akşam organizasyona atıyorsun ay sonunda gidip paranı alıyorsun bu kadar basit.Bilgisayar başında hayaller peşinde koşucağıma otur bunu yap daha iyi.
Satış başına %10 - %20 verebilirim ilgilenenlere
Novice
11.9
Aradhell : Yüzde kaç alıyorsun?

Ürün satıcısına göre değişiyor, Fakat en az %35 en fazla %75 alıyorsun.

Slothere : Şunlara inanıpta yıpratmayın kendinizi ya. 1-2 kişinin ağzına bal çalıp sizleri sürü gibi kullanıyorlar.

Siz neden inanmıyorsunuz ? Kendimi yıprattığımda yok, satabileceğim ürünleri seçip, bazı forumlara google'a, Facebook gibi büyük sosyal web sitelerine reklam veriyorum ve komisyonumu alıyorum. Herhangi bir sıkıntı yok

Zerox : Peh 10 numara tezgah sazanlara gün doğdu zıplayın.

Bununla ugraşıcağına evde oturduğun yerde çağrı merkezi gibi çalışabilirsin.Çalıştığın organizasyon sana günde 30-40 numara ve yapıcağın tanıtım metinini veriyor teker teker Skyp hesabı veya onların size verdiği programın hesabından arıyorsun kayıtlarınıda her akşam organizasyona atıyorsun ay sonunda gidip paranı alıyorsun bu kadar basit.Bilgisayar başında hayaller peşinde koşucağıma otur bunu yap daha iyi.

Ne sazanı demek istediğini anlayamadım ? Burada bulunan ürünleri satar, ürün sahiplerinin koyduğu satış başına düşen komisyonu alıyorsun
Master
59.2997
@Rowall

Neden mi inanmıyorum, açıklayayım.

Piyasada bunun gibi zrilyon tane site var. Hepsi birbirinin farklı renklisi. Hepsinde amaç belli. 2-3 kişiye yüzeysel ödüller dağıtıp diğerlerini "bak oğlum gerçekten oluo lan bu sefer gerçek" dedirtip onların sürü psikolojisinden yararlanmak. Çokta güzel başarıyorlar yani. Bu kadar kolay olsaydı ödül almak o zaman herkes işi gücü bıraksın, komisyonculuk yapıp etrafta senin yaptığın gibi referans linke girdirmeye çalışıp kazanç elde etsin. Keşke bu kadar kolay ve basit olsa. İnternet kültürüm daha gelişmemişken bende birkaç defa bu tuzağa düştüm zamanında. Baktım ki hepsi faso fiso sonradan bıraktım artık kalpazanlarla uğraşmayı. Senin de uğraşmamanı tavsiye ederim. Ödül alabilecek kadar şanslı yüzeysel insanların arasına girmeyi başarırsan da helal olsun der çekilirim geriye. Ama nedense bana hüsran yaşacaksın gibi geliyor. Neyse sonuçta bana ne ben uyarımı yapıp çekileyim en güzeli. Adamlara hit kazandırıp kazandırmamak sana kalmış.
Ödülle bir alakası yok, ortada çekiliş yok. Vereyim ortaklık sisteminden bir hesap sattığın başına %10 - %30 arası pay vereyim. Sonuçta benim ürünüm satılacak sen de aracı oldugun ve bana kar sağladığın için kardan pay alacaksın. Tabi kendim için konuşuyorum yoksa bırakın artık "bilgisayar başında reklama tıklat 5000TL kazan" türlerini
Novice
11.9
Slothere : @Rowall

Neden mi inanmıyorum, açıklayayım.

Piyasada bunun gibi zrilyon tane site var. Hepsi birbirinin farklı renklisi. Hepsinde amaç belli. 2-3 kişiye yüzeysel ödüller dağıtıp diğerlerini "bak oğlum gerçekten oluo lan bu sefer gerçek" dedirtip onların sürü psikolojisinden yararlanmak. Çokta güzel başarıyorlar yani. Bu kadar kolay olsaydı ödül almak o zaman herkes işi gücü bıraksın, komisyonculuk yapıp etrafta senin yaptığın gibi referans linke girdirmeye çalışıp kazanç elde etsin. Keşke bu kadar kolay ve basit olsa. İnternet kültürüm daha gelişmemişken bende birkaç defa bu tuzağa düştüm zamanında. Baktım ki hepsi faso fiso sonradan bıraktım artık kalpazanlarla uğraşmayı. Senin de uğraşmamanı tavsiye ederim. Ödül alabilecek kadar şanslı yüzeysel insanların arasına girmeyi başarırsan da helal olsun der çekilirim geriye. Ama nedense bana hüsran yaşacaksın gibi geliyor. Neyse sonuçta bana ne ben uyarımı yapıp çekileyim en güzeli. Adamlara hit kazandırıp kazandırmamak sana kalmış.

Arkadaşında dediği gibi ortada ödüllük bir durum söz konusu değil. Oradaki ürünleri kendi linkinden satışa sunuyorsun, eğer alırlarsa komisyon alıyorsun. Ben üye olmak için verdiğim 20 Tl'nin kat kat fazlasını aldım. Şuan için banka hesabıma yatmadı fakat 15günde bir yatırıldığını söyledi. Hesabımdaki 126 lira Banka hesabıma yatarsa ki yatacağına eminim 37bin üyesi olan bir site yatmamış olsa isyan çıkardı eminim, haber veririm buradan.
Master
59.2997
Aradan bir hafta geçti. Son durumu öğrenebilir miyiz?
İş güç sahibi olmak varken böyle şeylerle zaman kaybetmeyin. Ha netten çok para kazanacam diyorsanız yaratıcı fikirler geliştirin uygulayın.

Bu konu osi tarafından düzenlendi(2012-02-20 23:51, 12 yıl önce)
Yatmaz tabi :) Yatarmı hiç :D ya abi bırakında gidin sokakta gezip iş arayında eve ekmek getirirsiniz. Boş işler bunlar, para düzeni.
xwerswoodx : Yatmaz tabi :) Yatarmı hiç :D ya abi bırakında gidin sokakta gezip iş arayında eve ekmek getirirsiniz. Boş işler bunlar, para düzeni.
Banned
-3
Ne kadar kazandın Rowall ?
Master
59.2997
Baya geçti üzerinden. 15 günde bir yatıyorsa bu süre içinde mutlaka yatmış olmalı. Sonuç ne oldu?

Aslında ne olduğunu az çok biliyorum ama yine de senden duymak isterim.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.