Herkeze Merhabalar arkadaşlar. Internette gezerken rastladıgım Reklamlarına tıklıyarak para kazandıgım ve Garantisi kesin ödeme yapan 4-5 siteyi seçtim ve Hergün reklamlarına tıklıyarak para kazanıyorum. Sizlerede sunmak istedim.

Linkler ;

Refim:G20Clix
Refsiz:G20Clix ( Günlük 10-20 reklam çıkarmaktadır. )
Tık Başı : $0.020 $0.050
Ref Tık Başı : $0.020 $0.050
Min Ödeme : $1.00

Refim:Neobux
Refsiz:NeoBux ( Günde 6-7 Reklam garanti ve ekstra olarak günde en az 4-5 reklam daha çıkarmaktadır. )
Tık Başı : $0.050 $0.010
Ref Tık Başı :$0.050 $0.010
Min Ödeme : $2.00

Refim:MoneyBux
Refsiz:MoneyBux ( Günlük 8-12 Reklam aralığı vardır. Favorimdir.)
Tık Başı : $0.050 $0.030 $0.010
Ref Tık Başı : $0.050 $0.030 $.010

Refim:Buxism
Refsiz:[/url]Buxism ( Günlük 16-20 Reklam çıkarmaktadır. )
Tık Başı : $0.020 $0.010
Ref Tık Başı : $0.020 $0.010
Min Ödeme : $1.99

Refim:PositiveBux
Refsiz:PositiveBux ( Günlük 10-20 Reklam aralığı vardır. )
Tık Başı : $0.025
Ref Tık Başı : $0.025

Refim:
Refsiz:
Tık Başı : $0.01
Ref Tık Başı : $0.01

Refim:
Refsiz:
Tık Başı : $0.01 $0.05
Ref Tık Başı : $0.01
Min Ödeme : 50 Reklam Tıkı

Arkadaşlar belki bu kadar para için değmez diceksiniz ama günde 5 dakikamı ayırarak tıklıyorum. Taş attımda kolummu yoruluyo oturdugum yerden para güvenilir buldukça ekliyeceğim.

NOT: Para Paypal hesabınıza aktarılır. İsteyen arkadaşlara Gönderen tarafın paypalıma gelen SS sini koyabilirim.

Bu konu Rovalge tarafından düzenlendi(2011-01-29 21:52, 13 yıl önce)
Yani şimdi biz bunlara tıklarsak sen para kazanacaksın. Hımm. Ayrıca bak 5dk'dan fazlasını ayırıyorsun böyle ref. reklamları yaparak (:
:)
güzel birşey ne kadar kazanıyorsun günde ortalama ?
Adept
4.3
Paylasim icin tesekkürler, belki bir kac kisi denemek ister, ne kadar kisisel görüsüm uzun vaadede bunun hicbir seye degmedigi kanisinda olsa da.

Ancak linklerin ref kisimlarini cikardim, ne oldugu hakkinda bilincsiz olan insanlarin sirti üzerinden para kazanmaya gerek yok.
Lai : Yani şimdi biz bunlara tıklarsak sen para kazanacaksın. Hımm. Ayrıca bak 5dk'dan fazlasını ayırıyorsun böyle ref. reklamları yaparak (:
Gönderen tarafın Paypal SS'ini ekliyeceğim bir saniye kurcalıyorum.

desperate : güzel birşey ne kadar kazanıyorsun günde ortalama ?
Monkeybux'da 3. günüm $.0.1000 oldu (:

Neran : Paylasim icin tesekkürler, belki bir kac kisi denemek ister, ne kadar kisisel görüsüm uzun vaadede bunun hicbir seye degmedigi kanisinda olsa da.

Ancak linklerin ref kisimlarini cikardim, ne oldugu hakkinda bilincsiz olan insanlarin sirti üzerinden para kazanmaya gerek yok.
Kusura bakma David. Refimden üye olanlardan birşey kesilmiyor. Banada Extradan geliyor kötü bir niyetim yoktu yani.
Neophyte
-1.7
0.1000 = 0.1 olmuyor mu? 3 günde 10 cent az değil mi sence? 30 günde 1 dolar, 5 tane olunca 30 günde 5 dolar kazanmış oluyorsun... Bence bunlarla uğraşacağına daha iyi şeyler yapabilirsin, örneğin o 5 dakikayı kodlama öğrenmeye harcasan (yeterli değil ama) senin için daha karlı olur bence. Ya da başka şeyler yapabilirsin para kazanmak istiyorsan.
Boş vaktim oldugundan 5-10 dakikamı ayırarak tıklıyorum. 1 den fazla site kullandıgım için daha avantajlı oluyor.
arkadaşla olayı programa döktük 100$ yaptık elimizde patladı :D
Kazanalım :)
Elimden geldikçe güvenilir olan sitelerin linklerini koyuyorum. Refimden üye olursanız çok memnun olurum (:

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.