Dikkat çekmek daha fazla kişiye ulaşmak ve daha fazla çocuk sevindirmek için buraya açıyorum.

Öğretmenleri yardımıyla aracı kurum ve kuruluş olmaksızın ülkemizde okumakta olan yardıma muhtaç çocuklara yardım imkanı veren bir site

üstelik paranın içine girdiği işe kahpelik girmesin diye hediye gönderiyoz belki öğretmenleri ile konuşarak ihtiyaçlarını belki sevinsin tebessüm etsin diye elbise ayakkabı

İnsani değerlerin yokolmaya yüztuttuğu günümüzde yarınımıza destek vermeği amaçlayan bir site özellikle öğrencilerine yardımı dokunacağı kanaatindeyim

Site yönetiminden ricam ana topic yaparsak daha fazla kardeş seçilme imkanı olabilir.

www.kardesinisec.com
İyi hepsi güzelde senin böylesine bir konu açtıktan sonra profiline baktığımız zaman

Nereden: Heryerden
Meslek: Saane

gibi şeyler görmek uzaklaştırıyor insanları..!!

Böyle konular ciddi konulardır ve ciddi insanlar gerektirir...!!
Bunun ne alakası var burası bir eğlence ve paylaşım platformu? Yaptığımız ise bu kardeşlere yardımcı olmak. Benim kardeşim Hakkari'de ve özürlü :( Ama elimden geldiğince yardım etmeye çalışıyorum... Konuyu saptırmadan lütfen..

Umarım istediğin olmuştur..
Tamam.! Bir şey demedim sadece bir fikrimi söyledim.!

Güzel bir paylaşımda bulunmuşsun..Fikrimi ciddiye aldığın için teşekkürler.!!
Birşey değil kardeşim umarım sende bir kardeş seçmişsindir.
Bakıyorum şu anda.!!
Umarım ilgi ve taleb yüksek olur. Okumaya imkanı olmayanlar için yardımlarınızı esirgemeyin
up!
Herkesin ilgiyle karşılamasını beklerim :)
up (diyeceğim ama ayıp olacak)
vebruer : up (diyeceğim ama ayıp olacak)
Saçmalama ! Ne ayıbı iyi de yaptın yoksa unutulur giderdi bu konu.
Arkadaşlar yokmu yardım sever kimse en azından giymediğiniz bir çorap bile onları ne kadar çok sevindirir ?

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.