Bir karne başlığında gene beraberiz.Çoğu arkadaş karne alıyor karnede zayıf varmı yoksa bir belge alıyormu bakalım görücez.Karnenizi aldığınızda buraya koyun bizde görelim :)
bana karne vermiyolar ya .
e-okul'un göçmüş olduğu haberini duyduk.karne basılan okullardan karneler dağıtılıcak , basılmayanlarda karneler pazartesi falan dağıtılıcak
bir grup lise öğrencisi karne almamak için direniyor.

kaynak:LÖB -liseli öğrenciler birliği- :))))
Ben öğretmenlerin son günlerde not girmelerinden dolayı aşırı yüklenmeden sitenin kapandığını duydum.
karne gereksiz bişi zaten Ben biliyorum ne almıyacğımı ne alacağımı devir teknoloji devri.
Spawnsas : Ben öğretmenlerin son günlerde not girmelerinden dolayı aşırı yüklenmeden sitenin kapandığını duydum.

hocalarda mal dediin doğruysa onlarda niçin son güne bırakıyorlar beter olsun insallah bir grup öğrencinin işidir bu çökme olayını gerçekleştiren :) zaten bizim biyo hocasına kılım yarın karneyi yüzüne fırlatmazsam adam değilim. 44'ten bıraktı o...pu kadın gösterecm ona ben.Küfürler sansürlü onun için uyarı falan vermeyin ;)
Karne vermıyolar bıze adamdan sayan yok
8 adet 5
8 adet 4
takdir ihtimali %40
Deniz sen konuşma seni biliyoruz :huh
Adept
4.3
Artik karnemiz yok bizim de, kredilerimiz var icis bücüs. Ilk finalimi yazdim dün, 3 kredimi aldim, 3 kredi icin anamiz agladi. Pf.
Novice
-0.500001
Her Zamanki Berbat Her Donem Aynı Sey yaa Delircem..Anne Tarafında Butun Sulalede Tek Umut Baglanan Ogrenciyim,Baba Tarafının En Berbat Ogrencilerinden Biriyim Yanı Bi Tarafa Zıyarete Gittigimizde Aa O Ogrenci Aslında Zekidi Nasıl Ole Geldi Deniyo Diger Tarafta Iyy Bole Karne mı Olur:)

Nese Sadete Geliim Almanca, Saglık ve Mat'ım 1 :) Geriside Bundan Biraz Fazla iste :)
karneyi çok istedim vermediler bize :|
Spawnsas : karneyi çok istedim vermediler bize :|
TEŞekkür aldım ama.
Dil Ve Anlatım 4
Edebiyat 3
Din 1
Beden 5
İnklap 3
Felsefe 3
ing 3
trafik 4
biyoloji 2
fizik 3
geo 2
kimya 3
matematik 1
Ağ temelleri 3
Görsel Programlama 4
Grafik Animasyon 4

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.