Beyler bir oyun var, çeşitli renkler var bu oyunda ve her renk bir genelleme ayrıca bu renklerle oynarken sizin kişiliğinizi de belirliyor. Yani bir nevi avatar gibi düşünün oyunu ama oyun avatardan çok çok farklı her neyse,
Kişiliğinizi ve ne renk olduğunuzu öğrenin...
girmek için tıklayınız lütuf ederseniz tabi kine...
Kesinlikle Benim Rengim Siyahdır :D
Özellikle kelimeleri uygun seçersen siyah çıkar doğal halinmiş gibi davran, mesela bana mavi çıktı.(not:bende siyah veya beyaz istiyorum)
Doğal davramdım Siyah cıktı D: ne yapcaz :p
Master
59.2997
Ahanda tutturdu valla yeşil :asik2
Koptum Valla mı :d Tuttu :P
kırmızııı :S
Ateşli gördüm seni :P
Tovertis burası sohbet-geyik değil...lütfen, biraz daha dikkatli ol, yani konuşmalarımla seni rencide etmek iztemiyorum ama spam olmasa daha iyi olur :)
Yeşil.:utangac1
Soryy
Beyaz cıktı...Ayrica Türkce Olsa daha iyi olur bence.İngilizcesi olmayan arkadaslarımız bunlara cevap veremez.. ! ya da her seyi türkceye cevir burda 1.bölüm .....
.....

Burdan baka baka işaretlesinler !
Türkçeye çevirebilirim ama zamanım çok kısıtlı üzgünüm,ama deniyeceğim bu konuyu editleyip 1inci soruyu yazmaya başlıyorum;
10da1;
Öğretmeniniz veya patronunuz size yapmadığınız birşey için avazı çıktığınca bağırıyor ve bir özür de kabul etmiyor.Ne yapardınız?
*)Bu salağın canını yakmaya ant içerim
*)Daha yüksek mevkide birine bu adaletsiz durumu bildiririm
*)öfke nöbeti geçirip,birşeylerie iyi bir zarar veririm.
*)Uygun bir sonuç bulunana kadar durumun genel halini kontrol ederim
*)Kamp yapmaya giderim

diye çevirdim yaklaşık bu anlamlara geliyor , ama tahminen zaten bu cümlelerden de ahngi renk olabileceğiniz anlaşılıyor...

Bu konu hedene tarafından düzenlendi(2008-02-12 18:29, 16 yıl önce)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.