Bu kış severek aldığım ve en beğendiğim ürünü kirlendiği için kuru temizlemeye verdim ve ürünü güzel bir şekilde yıkamışlar fakat ütü yaparlarken ufak bir yapışkan bölümünü kaldırmaşlar. Bide biraz onun boyasını o bölgeye dağıtmışlar. Ürünü alırken hiçbir şekilde söylemediler ve eve geldiğimde farkettim. Şimdi ne yapacağımı bilmediğim için size soruyorumda, ne yapmalıyım? Gidip iade edebilme hakkım falan var mı? Yoksa birşey yapamazmıyım. Yani başına gelen bi arkadaş varsa ve neler yaptığını anlatırsa iyi olur. Çünkü gerçektende seviyordum. Hatta gidip bir tane daha yedek alıcaktımda %50 indirime girmişken fakat hiçbir mağazalarında kalmamış. Şimdiden yardımcı olacaklara teşekkürler

Ürüne zarar verdikleri bölüm: https://img452.yukle.tc/images/6715IMG_0570.JPG
Silindi
Apprentice
17.2
Geri götürüp bence bi şansını dene.Geç olmadan.
Birşey yapabileceklerini sanmıyorum, artık olan olmuş. Zaten yazdaa geldi sayılır. Gelecek sene aynı modelden çıkarsa artık ondan alacağım :) Sağolun
bence o leke temizlenebilir. çıkarması zor olmasa gerek götürrsen büyük ihtimal ilgilenirler.
O beyaz şeyler leke değil. Ütünün kaldırdığı bölümler. Mavi bi leke yaptı alt tarafa doğru, resmini çekmedim. O çokta sorun değildide, zaten artık bir önemi yok. Olan oldu çünkü.
Geçmiş olsun ,

Öncelikle kurutemizlemecinin hiç bir yükümlülüğü yok, bu tamamen ürünü geri alarak yükümlülüğü üstünden kaldırdığınız için sizin hatanız hacı.O temizlemecide diyebilir şimdi ne bileyim senin yapmadığını giden gitmiş artık bir dahakine ürün alırken incelersiniz .Verirkende sorunsuz olduğunu teğit edersniniz .

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.