LinkPara Üyelik

Bux.to sitesini birçoğumuz biliriz. Tıklama başına üyelerine 1 cent vermekte. İngilizcesi olmayan arkadaşlar çoğu zaman bu tür siteleri kullanmakta zorluk çekmekteler. İşte bu tür sitelere alternatif olarak 1 Mart’ta bir Türk sitesi açıldı. LinkPara sitesi kullanıcılarının her tıklamasına 0.5 cent vermekte. Alt üyelerinizden ( yani sizin üye yaptığınız arkadaşlarınızdan ) %100 kazanç sağlamaktasınız.

Örneğin:

Her gün 10 reklama tıklarsanız günlük kazancınız: $0.05

20 alt üyeniz her gün 10 reklama tıklarsa kazancınız: $1.00

Günlük toplam kazancınız: $1.05

Haftalık kazancınız: $7.35

Aylık kazancınız: $31.5

Tavsiye benden, kazanmak sizden

Üyelik İşlemleri

Kullanıcı Adı (3 - 15 karakter - özel karakter kullanmayınız):

* Şifre (en az 6 karakter):

* Şifre Tekrar:

* Email Adresi:

* Yeniden Email Address:

* PayPal/Alertpay E-mail Adresi: Mail almak için gerekli siteler.
(www.paypal.com) veya (www.alertpay.com)

* Ülke:

Öneren:qukem

Kurallar

LinkPara Üyelik

*Üyeler İçin SSS

Linkpara nedir?
Linkpara, reklamverenlerin binlerce internet kullanıcısına sitesini tanıtma olanağı ve internet kullanıcılarının bu siteleri ziyaret ederek para kazanmalarını sağlayan bir sitedir.

Sistem nasıl işler?
Reklamverenlerin sitesini her seferinde belirli süre ziyaret ederek para kzanıyorsunuz.Süre sonunda yeşil bir tik görürseniz bu başarılı bir ziyaret olduğunu ve para kazandığınız anlamına gelir.Kırmızı renkte X görümeniz halinde bu ziyaretten para kazanamadığınız anlamına gelir.

Evde yaşadığım diğer insanlar da Linkpara'ya üye olabilirler mi?
Ayrı bilgisayar,e-mail adresi ve PayPal/Alertpay hesabı sahibi olmak şartıyla üye olabilirler. Aksi takdirde sahip olduğumuz yazılım sayesinde hile yaptığınıza dair algılanırsınız ve hesabınız iptal edilir.

Birden fazla hesap açtırabilir miyim?
Hayır.Eğer şifrenizi unutursanız e-mail adresinize şifrenizi isteyebilirsiniz.Birden fazla hesap açtırma halinde, para çekme işleminde hesabınız hile işlemine karşın kontrol edilecek ve sistemimizde kaydedilen IP numaranız hile olması halinde BAN'lenecek ve hesabınız iptal edilip paranız hesabınıza yatırılmayacaktır.

Okulum ve ISS'em aynı sabit IP kullanıyor.Yine de üye olabilir miyim?
Elbette.Bir önceki sorudaki kurallar aynen geçerlidir.

Ne kadar para kazanabilirim?
Bu konuda bir sınırlama yoktur.Tamamen sizin ve alt üyelerinizin performansına kalmış bir durum.

Nasıl alt üyelere sahip olabilirim?
İstatistiklerim bölümünde size ait referans linkinize tıklayıp üye olanlar sizin alt üyeniz olacaktır.

Hiç reklam linki göremiyorum!
Reklamverenlerin sayısı arttıkça reklam linkleri de buna bağlı olarak artacaktır.

İstatistiklerim güncellenmiyor!
Bu sizin internet tarayıcınızdan kaynaklanan bir problem olabilir.Çerezleri ve geçici dosyalarınızı temizlerek bu sorunu çözebilirsiniz.Diğer bir problem ise reklamların sonunda yeşil tik işaretinin görünmemesinden olabilir.

İstatistikler ne kadar sıklıkla güncelleniyor?İstatistikler anlık güncellenmektedir.

Kazandığım parayı nasıl çekebilirim?
Profilinizde para çekmek ile ilgili linkten çekebilirsiniz.Para çekme işleminde PayPal/Alertpay veya Banka hesabınızı kullanabilirsiniz.

Ne zaman para çekebilirim?
Para çekme alt limitine ulaştıktan sonra istediğiniz zaman paranızı çekebilirsiniz.

PayPal/Alertpay nedir?
PayPal/Alertpay üyelerimize ve reklamverenlerimize sunduğumuz güvenli bir ödeme çözümüdür.

Neden çekmek istediğim tutardan az miktarda para yatmış?
Linkpara hesabınıza para transfer ederken kesilen vergileri size yatan paradan kesmektedir.Aslında biz size istediğiniz miktarı yolluyoruz fakat kesinti olduğu için sizin hesabınıza kesintili yatıyor.

Hesabımı nasıl kapatabilirim?
Aktif olmayan hesaplar otomatik olarak kapatılmaktadır.

Sıkça Sorulan Soruları size cp yaptım umarım sistemi beğenip sizde kazanmaya başlarsınız..

LinkPara Üyelik
Kendi referansını üyelik olarak koymak yerine kişilerden istemen bence daha iyi olurdu.
Ben sadace aracıyım isteyen saniyede referansımı silebilir herkesin kendi düşüncesi saygı duyuyorum sana da..
@Fro.By
Senin linkinden üye oldum.Bugün çıkan reklamlara tıkladım umarım ufak çapta bir iki bişey bizde kaparız :utangac1
buxto ya üyeliğim vardı ve ben referral boş bırakıp üye olmuştum sonra biri beni almış kendi bünyesine para vererek ben kazanınca oda kazanıyordu mesaj atmış şimdi baktım niye tıklamıyorsun reklamlara diye :)
öss den dolayı arasıra cafeden giriyorum girdiğim de tıklarım kardeş :)
Teşekkür ederim hayırlı olsun üyeliğin..Burda da aynı sistem mevcut referral boş olan kullanıcılar siteye para veren kişilerin refi oluyorlar..Tekrar teşekkürler kardeş
Gerçekten Sistem çok güzel para aldığında buraya ss koyarmısın bir kişi alabilmiş 15$ onu gördüm umarım sende alırsın :)
ben üye oldum flan ama bişey sorcam şimdi günde 0,045 mi kazanıyoruz tam kestiremedim ?

Bu konu cemderman tarafından düzenlendi(2008-03-28 21:45, 16 yıl önce)
evet nerdeyse o kadar ama üye toplaman gerekiyor daha yeni açıldı 0.01 kazanmış olsaydık zaten kapanırdı zarara girerdi şirket..

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.