Simdi, son gunlerde cok populer oldu bu olay. hem paylasmak istedim, hem de buradan gelecek bir kac uye oldukca isime yarar.
sitemizin adresi https://www.lockerz.com , mantigi da soyle ki. siteye gunluk giris yapiyorsunuz, gunun anketini yanitliyorsunuz ve yeni uye davt ediyorsunuz. bu 3 aktiviteden de puan geliyor. genel olarak her ayin sonuna dogru stoklar aciliyor ve de puanlarinizla stokta neyi kapabilirseniz aliyorsunuz. tamamiyla bedava yani. yaklasik da 1.5 hafta icinde size geliyor urun.

gunluk giristen 2 puan, gunun anketini yanitlamaktan 2 puan, birini davet etmekten 2 puan aliyorsunuz. bir de z-lister durumu var ki; siteye 20 tane arkadasiniz katilinca(davet ettiginiz kisilerin girmesi) tum aktivitelerden 2 kati puan aliyorsunuz. yani her sey 4 puan oluyor. ancak bir ip veya bilgisayar uzerinden 1'den fazla uyelik alirsaniz %99 tespit ediliyor ve puanlariniz siliniyor. dolayisiyla riske atmaya gerek yok

sitede hediye olarak, iMac var, new ipod touchlar var, ipodlar var, tum populer dizilerin sezonlari var, pspler var, ps3 ve xbox var. hatta cok ugrasacak olanlara motor bile var. tabi sabir istiyor.

gercekligine nasil inanacagim derseniz, Turkiyeden baya baya ipod ve de psp alanlar var. Xbox alan var. zaten en en kotu ihtimalle gercek olmasa bile kaybedecek pek bir seyiniz yok.

siteye uyelik sadece mail davetiyle oluyor. bu bilgilendirmeden sonra siteye uye olmak isteyen arkadaslar varsa bana ozel mesaj atarlarsa sevinirim. yaklasik 25-30 kisi daha uye edebilirsem eger new ipod touch 64 gb almak icin stoklari bekleyecegim ve gercekten istedigim bir sey.
uye olmak isteyenlerin ozel mesajlarini bekliyorum. ozel mesajlarinizda gmail veya hotmail uzantili bir mail adresi belirtirseniz-iletisimde olabilmek icin MSN adresi olmasi daha ideal- hemen hallederiz.

edit: belirtmekte fayda var, site hic bir zaman size mail atmiyor. yani sizi asla rahatsiz etmiyor, kac aydir uyeyim hic mail gelmedi. sadece kargolama bilgisi olursa, urun almaniz durumunda onu mailliyorlar.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.