Silindi
Öncelikle Topic'i Doğru Yeremi Actım Bilmiyorum Eğer yanlış Yerse özür dilerim benim msn adresim ile ilgili bir sorunum var anlatayım bilgisi olan veya cözüm önerebilecekler yazar inş

msn den biri bana iletine sunu yazarmısın ss cekcem sora silersin dedi bende kıramadım oke dedim yazdım yaz dedigi sey bush apes falan filan yazıyordu bunu yazdım 10 sn sora msn den düstüm ve simdi o adresime giremiyorum sorunu cözemedim hack olabilirmi diye düsnüyorum ama hack olması icin bir dosya vs almadıki bi bilgisi olan varsa paylassın pls
o yazı galiba çok satırlı oluyordu heryerde(yanlış hatırlamıyorsam) o yüzden giremiyor olabilirsin ama başka bi yerden oturum açarsan belki düzelebilir(başka program yada başka bir bilgisayar)...
Silindi
Members
0.1
yok ya söle bisey cok uzun deil

asdddddddddddd asddddddddddddddddddd bu kadar falandı anlıyacagın.
Tahminen Darwinin teori gerçek, Bush apes yazdın.Bunu arkadaştan öğrenip sana yardım etceğim.4 tane klasör siliyordun düzeliyordu.Hack değil bu.Sadece 8.0 ve 8.1'de oluşan bugtır.P.M. Atarsan bana öğrendiğim zaman sana söylerim.
Windows Messangerda olmuyor. Arkadaş banada atmıştı bunu yaz diye. Yazdım olmadı. :):):)
ßilmediqiniz İletileri ßénce iletilerinizde yazmayın ortaya onu ben sürdüm zaten saolsun Arkadaslarda daqıttı Documaet ayarlarından 4 dosya siliniyor. yada format atmanız qerekicek :DYazık oldu msn'e :D=)
1. Bilgisayarim gir
2. Araclar -> Klasor secenekleri -> Gorunum -> Gizli dosyalari goster gibi birsey var onu aktif et.
3. C:\ gir
4. Documents and Settings -> Bilgisayarin adi ne ise o klasor -> Local Settings -> Application Data -> Microsoft -> Messenger

Messenger klasorunu tamamiyle sir bir sorun olmaz, direk butun MSN sifirlamasi lazim. Oyle bir dene bakalim.
Silindi
Members
2
Arkadaslar Sorunu Halletim Bu Sorunu Yaşayanlar Varsa Onlarada Yardımcı Olalım :

Darwin in teori gerçek, Bush apes

Evet bu cümleyi Msn Messenger kişisel iletinize yazarsanız bi daha Msn Messenger’ınızı açamıyorsunuz.
Kişisel iletiye karşı tarafa bunu yazdırıyorsunuz Darwin in teori gerçek, Bush apes yukarıdaki yazıyı kendiniz copy/paste yapmadan elinizle iletinize yazarsanız bişey olmaz, yukardaki yazıyı kopyalayıp karşı tarafa yollayacaksınız ve böylece bush’a tepki gösteriyoruz gibisinden söleyip karşı tarafı ikna edebilirsiniz.

Bu girdinin asıl amacı bu duruma düşen ve Msn Messenger’ını açamayan arkadaşların bilgisayarlarına format atmadan bundan nasıl kurtulacağı, şöyle yazalım;
C:\Documents and Settings\makine ismi\Local Settings\Application Data\Microsoft\Windows Live Contacts içinde bulunan Desktop.txt ( Yapılandırma ayarları ) ‘yı silmesidir. Sorun çözülecektir, eğer devam ederse dizindeki tüm dosyaları silin kesin düzelecetktir.

Bu konu adminberk tarafından düzenlendi(2007-11-09 20:27, 16 yıl önce)
Heyt maşşallah be :D çözümünü bulmuşlar :D Darwin in teori gerçek, Bush apes
bunu msn e yazın qitmes sadece 1 kutucuk war o msn'i kapatıyor. ßaşka ßişey yazarsınız örnek
kraL akiLLis qißi akiliisin Sonuna Ktucuqu Koyarsam qene qöçer msn Dikkat edin ßiraz:D ßénden söylemesi.
@mike
Ben Turkce, Ingilizce ve Bosnakca konusmayi bilmiyorum ... Senin dilinden anlamiyorum, bir yerde ogretiliyorsa bizde alalimda yazdiklarini anliyalim.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.