@fintandilus herhangibi parti propagandası yapmıyorum
ayrıca siyasiden ziyade bu daha cok milliyetci bir yazıdır.
@michaell & @ragnar
ztn bu ve bunun gibi yazılar halkımız birazdaha bilinclensin, ülkesini sahiplensin diye yazılmakta.
bugün bu ülke icin canını veren ve vermeye hazır olan sehitlerimizin cabalarının bosa gitmemesi gerek.
o insanlar aileleri icin, vatanları icin, cocuklarının gelecegi icin canlarını verirken birileri yurt dısında devlet ziyaretine gitmekte..
ve hala insanlar kendinden emin
yok bu ülke o günleri görmez Türküz biz kac ülkeye karsı savastık, kazandık simdimi yenilcez diyebilir.
ama unutmasınlarki o zaferler icin milyonlarca Sehit verdik!
oturdugumuz yerden kazanmadık
evlerimize cekilerek kazanmadık
Canlarımız, kanlarımız ile kazandık
Uyuma Türk Gençligi..
Yazıyı daha önceden de okumuştum. Fakat böyle bir şey asla olamaz. Vakti zamanın da bu millet nelerle göğüs göğüse geldi yılmadı da bu saatten sonra mı yılacak.
Çok güzel.!! :huh
ellerine sağlık
Badboy07
Meslek: Bos Gezenin Bos Kalfaligindan Atildi

uyuma Türk Gençliği uyuma.
Acaba bu ellerine sağlık diyenlerin kaçı bu yazının nelere veya kimlere karşı yazıldığının farkında?
badboy07 : @fintandilus herhangibi parti propagandası yapmıyorum
ayrıca siyasiden ziyade bu daha cok milliyetci bir yazıdır.
@michaell & @ragnar
ztn bu ve bunun gibi yazılar halkımız birazdaha bilinclensin, ülkesini sahiplensin diye yazılmakta.
bugün bu ülke icin canını veren ve vermeye hazır olan sehitlerimizin cabalarının bosa gitmemesi gerek.
o insanlar aileleri icin, vatanları icin, cocuklarının gelecegi icin canlarını verirken birileri yurt dısında devlet ziyaretine gitmekte..
ve hala insanlar kendinden emin
yok bu ülke o günleri görmez Türküz biz kac ülkeye karsı savastık, kazandık simdimi yenilcez diyebilir.
ama unutmasınlarki o zaferler icin milyonlarca Sehit verdik!
oturdugumuz yerden kazanmadık
evlerimize cekilerek kazanmadık
Canlarımız, kanlarımız ile kazandık
Uyuma Türk Gençligi..
Eğer sana söyleseydim senin konuşmanı alıntı yapardım.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.