Kullandığınız upload sitelerini yazarsanız sevinirim paylaşım sitesi açtımda kullanılan sitelere upload etmek istiyorum.
Deposit Files beğenerek kullandığım bir upload sitesidir yabancı bir site olmasına rağmen çok hızlı ve güvenli bir biçimde upload yapabiliyorsunuz üye olup kontrol panelinide kullanabilirsiniz dosyaların detaylı listesi linkleri ve benzeri herşeyi o panelde bulabiliyorsunuz bu güne kadar en memnun kaldığım "Deposit Files".
Adept
4.3
www.rapidshare.com

Premium User ;)
herşeyden önce burayı incele;

https://hotfile.com/affiliate.html
Neran : www.rapidshare.com

Premium User ;)
Rapidshare artık uploader lar tarafından hiç tercih edilmiyor.Bildiğim kadarı ile link ler 90 gün sonunda otomatik olarak silinmekteymiş.

Hotfile ve fileserve kullanabilirsin.

Not : Paylaşım sitesi yerine güzel bir torrent sitesi açsan daha çok tutar.
saklaa.com , var ben kullanıyorum.
uploaded.tu en dandik upload sitesi olup hotfile en iyi upload sitesidir (free de :D )
eğer premium kullanıyosanız rapidshare ve hotfile iyidir. :)
Neran : www.rapidshare.com

Premium User ;)
Adept
4.3
Syntax:
Rapidshare artık uploader lar tarafından hiç tercih edilmiyor.Bildiğim kadarı ile link ler 90 gün sonunda otomatik olarak silinmekteymiş.

Standart hesaplarda evet, fakat silinmemesi icin ücretsiz Collectors-Account var.
www.x7.to şiddet ile öneririm.
Aynı anda 4-5 farklı upload sitesi vereceğimde fileserve ve hotfile cepte bide duckload var ek olarak bişeyler yazabilir misiniz :asik2

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.