Bugun bana gelen PM'yi buraya koyayim istedim :) Uyaran arkadasa tesekkur ediyorum ...

Bilginize: Ben artik ne UO ile nede baska birsey ile ugrasiyorum, tek yaptigim sey bu siteye girip yazi okumak, dikkat ederseniz attigim post sayisi bile cok cok cok azdir ... Benim ben oldugumu zaten gerektigi zaman size cok rahat ispatlarim, onun disinda kimseye inanmayiniz...

---------------------------------------------------------------------

Konu: Sahte Akillis Mail..!!
Gönderen: vebruer
Alıcı: Akillis
Tarih: 2008-01-22 23:22

--Ultima-Strike.Com—

Geçtiğimiz günlerde gelen, sözde Akillis’in gönderdiği bir mail…

“Vebruer!! Sitemizde online olma süren son iki haftada fazlalaştığı için sana U-O yazarlık rütbesi vermek istedik…Ayrıca [email protected] isimli bir mail oluşturduk…Bu maili kullanabilmen ve rütbeni aktif etmen için aşağıdaki linklere tıklaman yeterlidir.!!

E-Mail Adresi İçin Buraya Mail Adresi:[email protected]
Rütbenin Aktif Olması İçin Buraya Mail Şifresi:qwerty
Rütbe :U-O Yazarlık

İyi günler..”

Linkin üzerine geldiğimde daha önceden adminleriyle tartıştığım bir forum sitesinin adresi durum çubuğuna yansıdı.Manyakçıklarım benim, madem-ki kendini hacker zannediyorsun mail hack, fake(sahte) mail ile mi yapılır.!? (Bende biliyorum olabileceğini, eğer maili fake mail ile hacklemeye çalışıyorsan sen zaten hacker değilsindir.!!). Hem bana Akillis mail atsa herkesin kullanabileceği @hotmail.com isimli maile mi atar?

Gelelim şimdi maildeki hatalara:

*U-o Yazarlığı değil Uo yazarı olmalıydı…
*Rütbeyi sen aktif etmezsin..Zaten rütbe aktif olmaz…Yapıldığı an isminin altında yazar…
*Benim U-s’te bilinen adresim bana attığın adresimle uyuşmuyor..!
*Ayrıca U-s her online olana rütbe verseydi böyle bir site olamazdı…
*Link veriyorsun, hiç mi aklına gelmedi durum çubuğuna bakacağım?
*Akillis benimle bir kere bile konuşmadı-ki bana mail atsın..!
*Ayrıca forum sitesinden gelen mailler saygı çerçevesi içindedir.Yani “sen” yerine “siz” kullanılır..

Ben şunu çok iyi biliyorum ki bu mail bana yollayan kişi(ler) bu siteyide takip ediyor.Bu mesajı mutlaka okuyacaktır.Belki biraz daha kendinden utanır, çevresindekilerin en az kendisi kadar akıllı olduğu aklına gelir belki..O forum sitesi bu siteyide kötüleyen bir site ve o kişi(ler)in bu siteyide takip etmesi, kendilerini biraz daha küçülten bir örnektir…

O kişiye yada kişilere acıyorum…

Yazık..!
Çok Yazık..!

@Akillis dikkat et senin adını kullananlar var.. Sahte Akillisler.!!
Master
59.2997
Sahteler aslını yüceltir boşver 8)
Hmm dkkt etmemisim, pardon :)
Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.