Beyler Site demi Bi Sorun Var Bende mi anlamadım.U-s'ye girdiğimde bazen 5-6 kere tıklıyom anca giriyor diğer türlü sayfa goruntulenmiyor.Hatta Bazen Hiç girmiyor.Kapatıyorum Birkaç saat sonra deniyorum.Anca Öyle.Sizde de Oluyor mu aynısı yoksa Benden mi Kaynaklanıyor?Bu Arada Diğer Sitelere de Hemen Giriyorum.Sadece U-s'de Oluyor??
Bende de oluyor.
ßu foruma girmek için 100 defa denemeye razıyım idare et :D
İzmir de otururken bendede oluyordu..Bodrum'da öyle bi sorun yok sanırım internet'ten kaynaklanıyor.
arkadaşlar sorunu yaşayanlar nerede oturdukları ile belirtirlerse sevinirim..
Istanbul / Maltepe
Samsun/Merkez
DNS'lerinizi

77.245.145.65
77.245.145.66

olarak ayarlarsanız hiç bir sorun yaşamadan , siteye girebileceksiniz arkadaşlar.
( geçici olarak çözüm bu )

bunun dışında sorunu araştırıyorum şu anda.

not: dns değiştirmeyi bilmeyen arkadaşlar;
https://www.paylastr.info/showthread.php?p=443814
buraya göz atabilirler.
Yaff Lucretius Buraya Girmek O kadar zorki benim için.Hala Aynı Sorun??Yarım Saatten Fazla Beklemişimdir Buraya Girmek için.Sayfa Görüntülenmiyor Çıkıyor.Defalarca Denedikten Sonra Şans Eseri Girersek Giriyoz.Girdikten Sonra da Sayfayı yeniliyelim diyoz veya bir topice tıklıyos Sayfa Yine Gitmiş :O Kalıcı Bir Çözümü yok mu bu işin?
bornova izmir ve paso hata alıom bide bağlanmıyo direk görüntülenmiyo lol
bornova/izmir
bende bazen bı topıge gırerken bıkac kere sayfayı yenılemeden gırmıo bıttı dıo öylece kalıo
Off O postu attıktan 5 - 10 dk sonra düştüm.Anca Girebildim :selektor
Silindi
Banned
0
çankaya/ankara
Topic Up !
Benim sorunum biraz alakasiz ama; Mozilla ile U-S da dolasmak olum. Durmadan sayfa g. hatasi veriyor. Internet Explorer Kullaniyorum U-Sa girerken

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.