Müzik ve Sinema gibi bölümlei olan US forumlarına Edebiyat / Şiir bölümü açılmasını desteklerinizle talep ediyorum..

Bu platform altında insanların edebi zenginliklerini de paylaşabileceklerine inanıyorum.

Sohbet geyik, eğlence, müzik gibi zamanımızı doldumaya yönelik forumlar eminim oldukça iyi hit alıyor ancak, US nin kalitesini Edebiyat bölümünün arttıracağını ve üyelerin pek çoğunun bu bölümün var olması halinde buradan faydalanacaklarınından eminim. Umarım başka üyeler ve yetkililer de benim gibi düşünüyorlardır..

Kaybetmeye başladığımız Türkçe'miz ve edebiyatımız için bir parça destekde bizlerden olur.

Desteklerinizi bekliyorum..
Açılmasını destekliyorum.. :asik2
Destekliyorum.

Bence us'nin elinde fırsat varken reklam olarak algılamayın forumtr.com gibi birşey olması gerekli.

Diyer platform'lar gibi 3-4 onlinesi kalmadan bence benim dediğim gibi birşey yapılmalı.

İnsanlar artık us'da sadece ultimayla alakalı yardım alabiliyor oda tam olarak değil.

Us'deki 80 - 90 online ile forumtr.com gibi bir uygulama yapılırsa o 80 - 90 kişi eminimki 1000 onlineyi geçer.

Reklam olarak algılamayın lütfen!

Örneğin:Forumtr online, 30bin.
Aynı şekilde Tarih bölümü de eklenebilir yada benzeri bölümler. Ne kadar fazla ilgi alanı olursa o kadar da üye sayısı artar. Ve de herkes birbiriyle bilgi paylaşımı sağlamış olur.
+ Olarak U-S zor bi platform mesela kendi açımdan söyleyim ilk uo'ya başladığımda U-S'i tanıdım ama zorluğundan dolayı forumlara nasıl girilir topic açılır onu bile bilmiyordum :)

verdiğim örnek gibi çapca büyültülebilir ve okadar kolay yapılabilir.

Bana düşmeyecek sözler yazdıysam çok çok özürler dilerim.
UP!!!!
Bence gereksiz olur.Örneğin bakıyorum diğer bölümlere zaten çok fazla rabet yok.Genelde U-C kısmı işliyor :) Emin değilim ama zamanında bir çok kişi gelip programlama kısmı açalım demiştir :p (baştan beri olduğunu biliyorum espirük yapayrum :yes )

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.