Merhaba Arkadaşlar Forum'da Sohbet&Geyik Bölümü İlk 7'ye Girmiyor Bana Göre Forum Sadeleşti Eskisi Gibi Çekiçi Değil Sohbet&Geyik Bölümü İlk 50'e Giriyor.Ben Bunun İçin Bir Anket Yapmayı Düşündüm Ve Size Sunuyorum .. Sohbet&Geyik Bölümü İlk 7'ye Girsinmi? Yorumlarınızıda Bekliyorum
Girse çok iyi olacak cidden çok sadeleşti sıkıldım valla :D
Bencede girmeli
Girmemeli.
Girmesin böyle iyi boşverin ilk 7'yi biraz site amacına ulaşsın çok sohbet geyik açılıyor

Sonradan Eklenen:
Eğer yetkililer böyle bir karar aldılarsa artılarını ve eksilerini mutlaka düşünmüşlerdir. Saygı duymak lazım diye düşünüyorum

Bu konu Tymaron tarafından düzenlendi(2009-01-11 15:40, 15 yıl önce)
bencede girmemeli zaten off topicten başka birşey görmüyorum orada bu çok fazlalık yaratır...
acaba şöyle birşey olabilirmi.. yukarıda uo oyuncu rehberi fiLan warya oraya U-S Sohbet&Geyik Bölümü Eklensin orada sohbet&geyik bölümü olsun sadece.
Bencede girmemeli. Gayet isabetli bir karar alınmış.
boşver şimdiki hali bence güzel
Sexy1 : acaba şöyle birşey olabilirmi.. yukarıda uo oyuncu rehberi fiLan warya oraya U-S Sohbet&Geyik Bölümü Eklensin orada sohbet&geyik bölümü olsun sadece.

Forumlardan Sohbet&Geyik bölümüne girmek zormmu geliyo?
hayır.gayet basit geliyor sadece çözüm önermek istedim.ben.
Ne gerek varkı Sohbet&Geyiğin orada olmasına.Bence çok güzel bi sistem oldu.+ karma alabilmek için millet paso topic açıyodu.
Farketmez bence :)
Girmeli.
Up:zipla

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.