Anketi Nasil Süreli Yaparız Mesela 1 Haftalık yapıcaz ondan sonra oy kullanılamıcak.?
Girmeli :yes

Bu konu Pyscho_Teller tarafından düzenlendi(2009-01-15 14:17, 15 yıl önce)
Up:zipla
messi_omar : Anketi Nasil Süreli Yaparız Mesela 1 Haftalık yapıcaz ondan sonra oy kullanılamıcak.?

Timer ver.:D
Tymaron yazdığında değiştirmiş. bundan yola cıkarak o kadar sürdür ? yani bu konu şuanda 5 günlük.
karma için mi ? xD sohbet bölümüne mesaj yazıpda nası karma alıyolar rep gibi bişi değilki sorununa yardım edilince verilirb enim bildiğim karma.. +1 veya paylasım için verilcekse ( yardım amaçlı paylasımlar hariç ) ben öyle karmadan ne anladım :?
Bugün Saat 00.00'dan İtibaren Verilen Oylar Geçersiz Sayılacaktır. (00.00'da Oylara Bakılıp Bu Konu Altında Oyların Sayıları Eklenecektir. Gerisi Yetkililere Kalmıştır.)
bu açtığınız ankete oylar sonucu doğrultusunda site hakkında düzeltme / işleme yapma yetkisini kim veriyor? merak ettim
hmm doru demişsiniz 05 ama kullanıcılarında kararları değiştirme hakkı yokmu?
Dün Geçe Girip Oyların Açıklamasını Yapamadığım İçin Teşekkür Ederim.
Dünden Şuana Kadar 1 Oy Fazla Olarak Evete Verilmiştir. Onu Saymasak Bile Evet Daha Fazla Olmaktadir. Şuandan Sonra Atılan Oylar Geçersiz Sayılacaktır.
Oyların Değişmemesi Amacı İle Şuanki Oyların Yüzdesi Ve Sayısı
Evet %66.7 ( 16 )
Hayır %33.3 ( 8 )
Buda Resimi..

Yetkililerin Gereğini Yapmaları Rica Olunur...
Bence Fazla Cevap Alanlar Kalsınki Ztn Boyle Oluyor genellikle bence klsn derim ben!
bende kalsın derim.
Expert
34.0001
iyi böyle bakın u-s ye takılmıyordum uo yla ilgili topic yok diye son zamanlarda sürekli burdayım.benim gibi olanlar vardır illaki...
Arkadaşlar sitenin değşik taşıma işlemlerine gerek duyduğunu sanmıyorum böylesi iyi bence derim.

iyi geceler.
messi_omar :
Dün Geçe Girip Oyların Açıklamasını Yapamadığım İçin Teşekkür Ederim.
Dünden Şuana Kadar 1 Oy Fazla Olarak Evete Verilmiştir. Onu Saymasak Bile Evet Daha Fazla Olmaktadir. Şuandan Sonra Atılan Oylar Geçersiz Sayılacaktır.
Oyların Değişmemesi Amacı İle Şuanki Oyların Yüzdesi Ve Sayısı
Evet %66.7 ( 16 )
Hayır %33.3 ( 8 )
Buda Resimi..

Yetkililerin Gereğini Yapmaları Rica Olunur...

1- sen anket yaptın diye yöneticiler hemen kararlarını değiştirmicek.
2- sitede 1 saat bile aktif olup post atmıyorsun gelmiş burada anket yapıyorsun ve sohbet+geyik bölümünün yeniden aktif olmasını istiyorsun
3- eğer zamanında sohbet+geyik konularına katılsaydın sana belki bir ihtimal hak verirdik
4- Burası uo ve cs yardım platformu kendini zamanla online oyunlarda ve visual basic, delphi gibi kodlama programlarındada yardım sağlamaya çalışan kendini zamanla yenileyen bir platform
5- Kangren bacağın kesilmesin en hayırlısı oldu
6- Sohbet+Geyik ilk 7'de gözükmesin
7- Sevgilerle

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.