arkadaşlar anlamıyorum bu bilgisayara her geçen gün garip şeyler oluyor ama sonuçta hep ben zararlı cıkıyorum :( anlatayım en başta bilgisayar ın ekranı kendi kendine aniden kararıp açılıo arada bir oluo ve herzaman bilgisayarı kapatırken oluyor winamp i açıncada oluyor avira antivirus war bılg de daha sonra bılgısayar acılırken sıfre varmıs gıbı kullanıcı secmemı ıstıyor anlamadım gene secıyorum bılgısayra gırıyor birde bazen internetten cıktıktan sonra kendı kendıne ınt exp acılıo vede 12343543653243123 sayfa acıo bılgısayarı ctrl alt del ile zor durduruom arkadaşlar sXe den olmustur dedi tum herseyı sıldım sXe ile ilgili searh den aratıp sıldım herşeyi restart bastım gene aynı sorun veden en onemlisi ise bazen bılgısayar acılınca ekran kare kare yanı kırmızı ve yeşil çıkıo nasıl olduysa ıcıne etmısım bılgısayarın nedir bu nasıl düzelir ??????
Format at kurtul bence birde çinlermi geldi desem şaka bir yana formatla :D derim
Tovertis : Format at kurtul bence birde çinlermi geldi desem şaka bir yana formatla :D derim

720 GB harddisk var onu bunu boşver nerden baksan 300 film var içinde :)
Trojan yemiş olabilirsin.Birisi de uzaktan seninle dalga geçiyor olabilir.Format en garanti çözüm.Format atamam diyorsan NOD32 antivirüs'ü tavsiye derim.

Bu konu Stormy tarafından düzenlendi(2008-02-11 22:52, 16 yıl önce)
Stormy : Trojan yemiş olabilirsin.Birisi de uzanktan seninle dalga geçiyor olabilir.Format en garanti çözüm.Format atamam diyorsan NOD32 antivirüs'ü tavsiye derim.

Avira şu ana kadar onca virus yakaladı anlamadım zaten sımdı neden sustu :con ben bi başka antivirus programı deneyım onlada taratmak gerek nod32 bi arlar vardı nedense cd key tutmamısmıydı oyle bişiler olddu sılmek zorunda kaldık

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.