Novice
-14.8
merhaba arkadaşlar.

bu programı çalıştırdığım zamanlarda , bilgisayarımda açık bulunan programların tamamanı "hata raporu" gönderiyor.Bu sorunun çözümünü bir türlü bulamadım."Uyumluluk sorununu gider" ilede çözemedim.İşletim sistemi olarak windows 7 64bit kullanıyorum.Yardımcı olacak arkadaşlar şimdiden teşekkür ederim.
başka program kullan sende tek speed gear mi var :)
Speed Gear'ı win 7 otomatik olarak kapatıyor, win 7'de engellenmiş bi program diye biliyorum.
Novice
-14.8
speed gear dışında kullanabileceğim alternatif bir program biliyormusunuz ?
xxspeed war araştır google.
Qnd : Speed Gear'ı win 7 otomatik olarak kapatıyor, win 7'de engellenmiş bi program diye biliyorum.

Söz konusu bile degil Speed gear windows 7 destekli bi program zaten "Uyumluluk sorununu gider* falan yapmana gerek yok 64-bit 32-bit destekli Ö.M'den link attim bakabilirsin
Açarken kapatıyor, belki güvenlik duvarından vb, olabilir o kadar ayrıntısını bilmiyorum ama bildiğim kadarıyla öyleydi.
Sizdeki hastalikli bi surumdu demekki firewall yada AV'ler hastalik bulasmasin diye engelledi heralde
Novice
-14.8
Xclusive : Sizdeki hastalikli bi surumdu demekki firewall yada AV'ler hastalik bulasmasin diye engelledi heralde

yolladığın linkteki speed gearı indirdim.fakat halen aynı sorunla karşı karşıyayım.Speed gear'ı açtığım an bilgisayardaki bütün programlar donuyor.
KadhraS :
Xclusive : Sizdeki hastalikli bi surumdu demekki firewall yada AV'ler hastalik bulasmasin diye engelledi heralde

yolladığın linkteki speed gearı indirdim.fakat halen aynı sorunla karşı karşıyayım.Speed gear'ı açtığım an bilgisayardaki bütün programlar donuyor.

Dediğim gibi bilgisayar kendini koruyor ve kitliyor. :)
Qnd : Speed Gear'ı win 7 otomatik olarak kapatıyor, win 7'de engellenmiş bi program diye biliyorum.

SpeedGear bir hile hurda programı değildir ki win 7 engellesin. Windows ultima online ile ilgilenmiyor :P

https://www.softcows.com/speed_gear.htm

afronola :

SpeedGear bir hile hurda programı değildir ki win 7 engellesin. Windows ultima online ile ilgilenmiyor :P

https://www.softcows.com/speed_gear.htm

Hile ile alakası yokta, bilgisayara zarar veren bi program ben o mantıktan dolayı böyle konuştum :)
Speed Gear'in pc'ye hicbi zarari yok ayrica ben 4 adet anti virus programi ve 2 adet shell programi ile win7 64-bit'de kullanabiliyorum hic bir kötu yazilimda yok iceriginde.

KadhraS bi silip tekrar yukle bide windows hata raporu loglarina bak bakalim ne sebepten kapaniyor yada virus programi varsa onun loglarinada bak.

Windows'u kitliyorsa mutlaka sistem arkasi calisan yada calisan bi .dll ile olan uyumsuzlugundandir onun disinda eksik bi sistem dosyasindan kaynaklanicagini sanmiyorum ben 2 hafta önce formatlamistim
Novice
-14.8
Xclusive : Speed Gear'in pc'ye hicbi zarari yok ayrica ben 4 adet anti virus programi ve 2 adet shell programi ile win7 64-bit'de kullanabiliyorum hic bir kötu yazilimda yok iceriginde.

KadhraS bi silip tekrar yukle bide windows hata raporu loglarina bak bakalim ne sebepten kapaniyor yada virus programi varsa onun loglarinada bak.

Windows'u kitliyorsa mutlaka sistem arkasi calisan yada calisan bi .dll ile olan uyumsuzlugundandir onun disinda eksik bi sistem dosyasindan kaynaklanicagini sanmiyorum ben 2 hafta önce formatlamistim

2 kere silip tekrar yükledim.Xearth'in verdiği xxspeed programı gayet düzgün çalışıyor.Fakat speed gear halen hata raporu almama sebep oluyor.

bi problem yok gördugun gibi senin durum ilginc

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.