Merhaba ,

Farklı bir proje düşünmekteyim bu proje çerçevesi içerisinde sunucu sahipleriyle işbirliği yapmak istiyorum. Detayları tüm sunucu sahipleriyle görüşerek yapıcağım. Bu zamana kadar kalbini kırdığım kişilerde olsa bir barış sağlama ve ortak bir proje'nin içerisinde olmak için sizlere ulaşabileceğim bir mail , msn adresi özel mesaj yoluyla gönderebilirseniz sevinirim.

Saygılarımla
Onlara Küçük süprizler yap demek istesem de diyemiyorum ...

Barışırsınız umarım bu başlığı da gördüm ya artık =)
Master
59.2997
Sunucu sahiplerinin dikkatine deyince dedim heralde yine birisi ultimatom çekmeye kalktı, girip biraz gülelim ama yanılmışım :)

Sanırım ortak proje veya tek bir programdan bağlantı, ortak site vb. gibi şeyler düşünüyorsun. Bakalım neler olacak. Proje hakkında biraz daha detay verseydin daha iyi olurdu.
Hayır ortak bir program bağlantı gibi bir şey düşüncemiz yok , sadece taslak içerisinde duruyoruz şuanda. İlerleyen zamanda detaylı bilgi verilecektir.
Novice
12.5
Sunucu sahiplerini bekleyerek bir şey elde edebileceğini düşünmüyorum açıkçası.Senin ulaşman daha olabilir duruyor sonuçta teklifi yapacak olan kişi sensin.

Ancak ciddiyet için en azından bu başlık iyi olur. (senin açından)
Bu akşam pm'ler atılıcaktır.
elimizdeki bütün packleri birleştirip yarınlara güzel sunucular bırakalım arkadaşlar. Pmlerinizi esirgemeyin
nuker : elimizdeki bütün packleri birleştirip yarınlara güzel sunucular bırakalım arkadaşlar. Pmlerinizi esirgemeyin

:yes
Sunucu fikride yoktur neden böyle boş ve saçma yorum yapıyorsunki.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.