Intel (R) Xeon (R) Cpu X5650 @ 2,67 GHZ, 2,66 GHZ
2 GB Ram
120 GB HDD
1 Adet IP
Türkiye Lokasyonlu

Merhaba arkadaşlar, yukarıda belirttiğim bir adet sunucuya sahibim, ve elimde öyle boş boş duruyor değerlendiremiyorum :p
Siz arakdaşlarımızdan isteğim hedefinde veya hali hazırda bir oyun sunucusu projesi ne olursa olsun farketmez önemli olan tamamen ücretsiz hizmet vericek donate gibi şeylere meydan vermiycek bir oyun sunucusunda değerlendirmek istiyorum bu sunucuyu. Fikirlerimin %80'i Ultima Online sunucusu yönündendir. Toplamda değerlendirilecek bir adet şekilde gösterdiğim sunucu ve oyun sunucusu için yapabileceğim kaliteli bir web sitesidir (php). Varsa çözümü ve ilgisi olan arkadaşlar konu başlığı altında, özel mesaj ile yada [email protected] adresini ekleyip tarafımla iletişme geçebilirler...

NOT: Unutmayın ki hedeflerimizde oyunculardan ilerisi için hiçbir şekilde para karşılığında oyuna dönüşümlü transfer yapılmayacaktır ve sunduğum teklif herkez için geçerli ücretsizdir.
İletişim adresinizi ekledim, özel olarak bi görüşelim isterseniz.
+++ Güncel ...
G-Defender : İletişim adresinizi ekledim, özel olarak bi görüşelim isterseniz.

Nerde para nerde beleşcilik bu adam orda :)
Draw:
G-Defender :
İletişim adresinizi ekledim, özel olarak bi görüşelim isterseniz.][/quoteNerde para nerde beleşcilik bu adam orda]

Bu sizi ilgilendirmi ?
draw19 :
G-Defender : İletişim adresinizi ekledim, özel olarak bi görüşelim isterseniz.

Nerde para nerde beleşcilik bu adam orda :)

Boş yapıyorsun

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.