Merhaba arkadaşlar,

Bu gün TTNET faturamı öderken. Bana veznedeki arkadaş tam 4 yıllık abonemizsiniz bu yüzden 6 aylık bedava kullanım hakkı kazandınız gibi bir açıklamada bulundu daha önceden böyle bir şey duymadım orada da tam olarak pek soru sormadım bu konu ile ilgili bilgisi olan arkadaşlar varmıdır acaba ?
Türk Telekom'u neden aramıyorsun ? Onlar eminim sana daha iyi bilgi vereceklerdir..
Evet benimde şimdi aklıma geldi ne yalan söyliyeyim yarın ararım artık..
Telekom yeni üyelerine ücret açısından indirim yaparken eski üyelerine de birşeyler yapıyor artık eskisi gibi eski üye olanlar dımdızlak kalmıyor.Benim de 2 senelik anlaşmam vardı(1 mbit limitsiz) anlaşma bitince telekomdan arayıp 7 ay için ayda 27 liraya kalan 17 ay için de ayda 53 liraya 8mbit limitsiz(netlimitsiz paketi değil) internet bağlatabileceğimizi söylediler.Sizinki de bu benzer bir olay olmuş sanırım.Güle güle kullan ücretsiz internet paketini ;)
Expert
34.0001
Senin olay süpermiş yanlız, ben 8 yıldan uzun süredir aboneyim, bana hala geçirmeye devam ediyorlar.
Vezne deki hatun beni kandırmış olmasın :P
Bence git veznede ki hatuna tekrar sor daha sonra eve gidip ttnet'i arayacağını ve birşey olursa kendisine ulaşabilmen için telefon numarasını iste öyle ya da böyle kazançlı olan sen olursun :)
Tymaron : Bence git veznede ki hatuna tekrar sor daha sonra eve gidip ttnet'i arayacağını ve birşey olursa kendisine ulaşabilmen için telefon numarasını iste öyle ya da böyle kazançlı olan sen olursun :)

Evet en mantıklısı öyle gözüküyor gibi yarın gideyim telekoma en iyisi :)
Arda seni kaz bulmuşlar yoluyolar olm :D
Ardıldan beklenecek tek hareket de o zaten gitsin numarasını alsın anca gerisi yok ama...

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.