Biliyorsunuzki TT net bir türlü grevden çıkamadı.

Sizden küfür, argo kelime hariç, içinizden ne gelirse buraya yazmanızı istiyorum..

Öncelikle ben kendi yazdığım öz deyişimle başlıyorum.

" TERTEMIZ BIR INTERNET ELBET TT NET " Değil..

" GREVDE HANGİ INTERNET ? ELBET TT NET "

Sizde içinizi dökün.

Ben grevden cıktı diye biliyorum :gorme.

Ve hatta;
https://www.ultima-strike.com/forum/off-topic/turk-telekom-grevi-45-gun-q30113#262617

:gorme
aynen geçen gün haberlerde gördm çorbacıda baırşmışlarmı ne grev yapanlarla genel müdür glba :P
Tesadüfen karşılaşmışlar Çorbacıda

Müdür korkmuş tabi.

O Yüzden barışmış.. :D
Grev tam olarak bitmedi tek departmanda bitti. O da gereksiz.

Devam.
Emekçinin yanındayız :alkis

Hakkını alana kadar greve devam;-)
hocam iyide grevdeyken 108 le indiriodum rapidden artk 12 yle ne iş? virüs mirüs yok Hdd gıcır yeni taktım
* Lanet Ttnet Allahım Bize Yardım Et *

* Nerde Ttnet Orda Yavaş İnternet *

* Daha Yavaş İnternet Ttneeet Ttneeeet *

Benim Yazdığım Sözler xD
Master
59.2997
Grev bitti diye hatırlıyorum :dusun
Silindi
Master
59.2997
Vallah Her Yerde Grev Vardı Ama Su Grev Sırasında Ben Hıc Etkılenmedım O Yuzden Benı Baglamıyor... Yanı Ne Iyı Nede kotu Bır Yorum Yapıcam Internetım Hala Aynı Hız Devam...
Silindi
Master
59.2997
Güvenlik kodunun gelmesi 42sn!Youtupda 6 dklık 1 video 23dk!Hotmailin açılmsı 2dk!ttnetin saniyede işittiği küfür pahabiçilemez
Silindi
Master
59.2997
Memnunum.
Bir büyüğümüz demişki ; '' Emekçinin hakkını yememek lazım...''
Grev bitti.Nereden anladım?Elime bir internet faturası geldi ve faturanın son ödeme tarihi faturanın geldiği güne denkti. -.-'
Death_Rider : hocam iyide grevdeyken 108 le indiriodum rapidden artk 12 yle ne iş? virüs mirüs yok Hdd gıcır yeni taktım

Hemen Hemen aynı hızlardaymışız benimde düştü 8 9 10 11 12 13 14 15 i geçmiyorum geçemiyorum =) 100 le çeken ben ne hallere düştüm

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.