hele ben 8 :(:(
Kötü oldu gerçekten ya.
Gençler Bi teknisyen ayda 1.200 ytl maaş alıor TT da Bide zam gelsin die grev yapıolar hade zam geldi hee kal orda
peki bunun acısı kimden çıkacak ?
Senden,benden yada faturalara yansıtmayacaklar genel bandwith i düşürecek ttnet amca allah sonumusu hayır etsin
Master
59.2997
Download hızlarında sorun sizden kaynaklanıo olabilir. Mutlaka yardımcı download programı kullanın ben Free Download Menager ile 50 nin altında indirmiyorum.
Sloth. Ben Anti Virus kullanmıorum ve 3 senedir bilgisayar ( gerci 2 sene myo okudum ) internete baglı ve virus mirus yok heralde canavar gibi calısıor bilgisayar ben ek program kullanılmasından yana degilim ne yalan soliiim ttnet yapsın işini düzgün bizde işimise bakalım dimi yanee
2048 ttnet 56k internet...

56k internet 2048 ttnet...
Beyler rapidden de problem olabilir. Ben mesela premium ile 2-3 lere düştüğümü hatırlıyorum vede bu TTNET'ten kaynaklanan birşey değil olarak düşünüyorum. Çünkü bizim okulun neti TTnet e bağlı değil. @Slothere Flashget kullanıyordum o hızlarla çektim.
Expert
34.0001
[Luciana] : Güvenlik kodunun gelmesi 42sn!Youtupda 6 dklık 1 video 23dk!Hotmailin açılmsı 2dk!ttnetin saniyede işittiği küfür pahabiçilemez

en güzel söz bu olmuş heralde :D
Silindi
Expert
34.0001
Ttnetin yurtdışı çıkışları gerçekten rezalet.Wow oynayamıyorum:kufurbaz
KeLL :
[Luciana] : Güvenlik kodunun gelmesi 42sn!Youtupda 6 dklık 1 video 23dk!Hotmailin açılmsı 2dk!ttnetin saniyede işittiği küfür pahabiçilemez

en güzel söz bu olmuş heralde :D

Msnme İleti kısmına girdim bunu Cok baba bi söz

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.