Arkadaslar Diğer Kullanıcım (Dreamer) hack yedi. Buradan çirkin bir post atarsa eğer özür dilerim.

Şifremi unuttum'a giricem şimdi, kayıtlı olduğu mailde hack yedi :(

Yetkililer profilden msnimi alıp ekleyebilirlermi?

Bu kullanıcıda gitmesinde :D
Direk yaş:14

Yazmış hackleyen insan...

Geçmiş olsun Burak.:)
Bana cok guzel laf atti o PM araciligi ile... Hatta bana demiyeyim de butun herkese ... U-S yetkililerine diyeyim ...

Onun ustune bayagi bir kotu mesaj yedi arkadas ve sonra sustu... 1 saat sonrada BAN'ladim ses cikmayinca.
Burak geçmiş Olsun.Seni çekemeyenler var : P
Akillis msnden ulaşabilirmisin? ya kaç seneden beri u-sdeyim ilk defa geliyor bu başıma :( Yardım et lütfen yaw. PM i atan ben değilimmm:utangac

@spawnsas
çekemeyen çok :)
[Ragnar] : Akillis msnden ulaşabilirmisin? ya kaç seneden beri u-sdeyim ilk defa geliyor bu başıma :( Yardım et lütfen yaw. PM i atan ben değilimmm:utangac

@spawnsas
çekemeyen çok :)

Olum şimdi bu msn ninle konuşsam benide hacklermi kalkışsın valla virüs atarım:D
Silindi
Master
3.1
geçmiş olsun olur böle :D wish forumlarındada birisi benim acc yi hackleyip herkese kaymıştı :D
Benimde hacklediler Tc.Alien i bende bunu açtım
Gerizekalılar dolu direk açtı msn bende engelledim bak ne mesaj atmış.

U-s de btun scp yardımı userleri hacklicem ULTİMATR FOREWER !!
Sercan gülme sercan :D Olm adamın bi elimi ayağımı hacklemediği kaldı ulan! Dier msnler gitti,kullanıcı gitti, dier sitem gitti, o sitedeki mailde gitti :D

Olm burdakini bari kurtarak :S
[Ragnar] : Sercan gülme sercan :D Olm adamın bi elimi ayağımı hacklemediği kaldı ulan! Dier msnler gitti,kullanıcı gitti, dier sitem gitti, o sitedeki mailde gitti :D

Olm burdakini bari kurtarak :S

Adam Direk Pc ne Girmiş Yani
o Ultimatr sini başına yıkmassam onun eğer bende Burak değilim. Şerefsiz herifler, DIEMASTER denen şahsiyetmiş bunu yapan. ama UO TR die bişi kalmıcak bugün ;)
Uğraşma boşver.:)
@Spawnsas
Ne uğraşmıcam la? u-sdekiler hacklenicek diye çığırıyo küçük beyinli şey. Ama göstercem ona ben hack nasıl oluomuş.
Silindi
Members
0
evet hacked by diemaster die yell geciyo sürekli :D gelsin hacklesin göreyim :D

İnş bi hackler bak nası gidiyorum savcılığa.

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.