msnide aldın mı? msni aldıysan eklicemde:D
Olm dier msn var saten ekliceksen al profilden :D
dreamer u-s elele hep birlikte msne
profilindekini ekledim kabuletmeni bekliyorum ve kabul ettin ama oturum kapattı profilden silmeşsin bende hemen editledim :D
La o değillllll :D p.m atıyorum msn i.
Burak seni ekliyorum ama kabuletmiyorsun :( kabuletsene
Adept
4.3
Başımıza dert oldun be Dreamer. ;P
yinemi hack yedi yoksa :D
:p yok okadarda değil :D
e ekliyorum kabuletmiyosun burayada mesaj atıom bakmıosun :D pmden attığın msni ekledim beni kabuletmedin:(
Olm ben sana .net dedim sen .org yazmışın :D
Arkadaşlar şans eseri bu topic i gördüm adım geçiyor şunu kesinlikle söylemek ihtiyacı duyuyorum ben yurt dışındayım uzun süredirde internet ile alakam yoktu... benim bu olayla kesinlikle uzaktan yakından ilgim yoktur...Açıkca söyleme ihtiyacı duymaktayım böyle çirkin birşeyi asla yapmam zaten bu sitenin sahibi olan kişide arkadaşımdır kendiside bilir...Birisi nick kullanarak böyle birşey yaptıysa gerçekten güzel Türkçemizdeki tüm güzel sözleri kendisine sarf ediyorum çünkü burada hassiyetsiz olarak gösterilen kişi ben oluyorum beni tanıyanlar tanır uo hayatım boyuncada normal yaşantım boyuncada böyle bir pislik yapmadım...yapmamda gerçekten bu duruma benden fazla kimse tepkili olamaz...benim sadece sizlerden ricam arkadaşlar bana inanın benim burada olan yakın çevremdeki insanlarda benim uo yu bıraktığı ve böyle birşeyin içine girmeyeceğimi bilirler artı olarak benim buna ihtiyacım olmaz...Ul...tr adlı sitede yönetici oldugum doğrudur ancak gerçekten orası ile bir ilgisi var ise bugün orayla ilişkimi keserim... msn adresimde [email protected] du ancak yurt dışında oldugumdan ve telefonumdan net e girdiğimden listem açılmadığı için [email protected] olarak geçici yeni bir msn açtım konuyla ilgili lütfen benide bilgilendirin...

NOT:Hangi beyin hücreleri gelişmemiş insan gerçek nick iyle böyle birşey yapar arkadaşlar biraz mantıklı düşünürseniz anlarsınız ne demek istediğimi...

Saygılarımla DIEMASTER eski Amentes Indinolla SlayerTr Admin&Scripter

Bu konu DIEMASTER tarafından düzenlendi(2007-10-30 08:26, 16 yıl önce)
Acıklamanı yaptıgına göre daha fazla uzamaması için Locked.

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.