Gel görki eski yıllar geri gelmiyor. kaliteli sunucular sana bana yada ona gore kalıteli, zamane playerı kalıte kavramının anlamını unutmuş artık varsa yoksa skılını kas ooo adam cokmus actıon rulaz mantıgı hat safada . Ne kadar ugrasılırsa ugrasılsın tum emekler bosa gıdıyor. Ultima Online Son demlerini oynuyor. eskiler gider yeniler yol alır. bu ıs boyle. devam eder gider.
ah şu u-s naptın lucretus abi sen uo yu katletmişsin :P tüm suç senin abi server kurmaya çalışanların hiç suçu yok abi... Siteye üye oldukları için bile sen suçlusun :D yani yukarıdaki yazılardan bunu anladım ki kimse aynaya bakmamış sadece kendine bakmadan kkonuşuyor.... yani bu kadar cevap yazıldı bir taneside kalkıp uo yu bu duruma getirenler server açıp açıp kapayanlardır demedi herkes bir yere yüklendi üstteki staffların tecrübesizliğine yüklenenlerede cevabım şu bir ooyuncu uefada oynamadan uefada tecrübe kazanırmı demekki buda öyle birşey staff olmadan tecrübe kazanamazsın ama uo nun bugünlere gelmesinndeki asıl etken tecrübesizler diil tecrübelilerin yaptığı editler bu edit yapanlar bu gün uonun batmasındaki suçlular eğer bir suçlu arıyorsak ama uonun bugün bu durumda olmasının sebebi grafikler diyenlerde oldu aslında alakası yok bir orta çağı anlatan oyun olmasıyla grafikleri süper çünkü yüüksek grafik pc kasar pc kasınca oyun oynayamaz bu dünyada herkesin belli bir geliri var belki sen bir üstümdeki belki onun üstündeki belki başkası yeni bilgisayar alabilir ama alamayanların olduğunu unutmayalım hemen grafiklere vurmayalım birazda dışarıya bakın bizim belki giydiğimiz ayakkabımız içtiğimiz suyumuz yediğimiz yemeğimiz var ama bunları bulamayanlarda var konu biraz sapptı toparlayıp bitiriyorum o yüzden uo oynayanlar grafiklerin geliştirilmesinin kkarşıtı olmalı bence çünkü ne kadar az grafik o kadar az katile pc gerektirir... Böyle olunca sayı artıyor.. wow a gelirsek wowun gelişmesinin nedeni grafikler diil player kalitesi kalitesiz player para vermediği için verenlerde azınlık olduğu için kalite yüksek ama uo da o kadar kalitesiz gm varki adama soru soruyorsun adam yanına geliyor sövüyor sayıyor anana babana giriyor sonra bir laf etsen ya ban ya jail sonra şimdi böyle insanların olduğu yerde nasıl kalite nasıl uo cu beklenir... Hadi şimdi bu yorumdan sonra suçları playerlere bulanlarında yorumlarını gerçekten merak ediyorum... Hala daha playerleri kötüleyenler çıkıp neden kötülediğini söylesin...
Bilmiyorum ama benim oynadığım zamanlarda sanki daha seviyeli bir ortam vardı millet emeğinle birşey yapıyordu. Hosting fiyatları ucuzladı scriptler piyasaya düştü vs vs derken ortalık malı oldu ultima-online arkasında teot geldi bilmemne geldi zırt geldi zurt geldi derken Seviye bir anda kutuplardaki soğuklar gibi -25 lere falan düşmeye başladı benim kendi "fikrimdir".
Size uonun Türkiyede Çöküsünü hikayelestircem kimbilir belki beyaz perdeyede uyarlanır :p
Çöküs (Hitlerin filmiyle karıstırmayın bu Türkiyedeki uonun cökusu :D)

27 mayıs 2001

Veli Adındaki velet siteleri gezerken birden karsısına ultima server reklamları baslar hic tereddudsuz oyuna giren velet oyundaki her turlu munzurluu dener zamanla mahallesindeki cocuklarıda baslatır ve mahallede simdi lamer dediğimiz 3. sınıf uo teskilatlanması olusur bunlar zamanla yeni
veletler baslatıp eski oyuncular gittilce yeni veletler daha da munzur ve hınzır hareketler yapmaya baslarlar sonun da uonun onunne gecmesi cok zor bir engel cıkar artık bu lamerleri nasıl tameleyip normal insanlar yapacağız (bence imkansız ama )

ayın kacı olduunu bilmiom valla ama 2009 :D
Surekli player kaybeden serverler ve sureklı azlan Türk uo player sayısı artık gun gectikce grafikte diklesmektedir acılı bir kardeşimiz bu topici acar ve bana bu hikayeyi yazdırır :D

bilmem komik oldumu ama bence guzel oldu saygılarımla :D

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.