Bundan çok değil 6-7 ay öne sanırım bir sorun yoktu ancak.. Şuan US de ne yapma isteseniz her yanınız reklamlarla sarılıyor..
Kimi forum mesajlarında mesajdan çok reklam var. Reklamlar arasında kendi mesajımı arar bir hale geldiğim durumlar oluyor.. Art niyetli olarak değil şahsi görüşüm olarak belirtmek istedim.. Sizce de biraz abartılmamış mı bu google reklamları? Hani birisi kaza ile üzerine bassında bize trink para gelsin diye .. o kazanın olma olasılığını arttırmak için her yanımızı reklamların sarması .. pek iyi gelmiyor bana.
daha önce tartışılmıştı bu konu bende karşıydım ama sitenin gelir giderleri var yani gerekli böyle reklamlar
Bilmiyordum tartışıldığını.. öyle ise konu kapatılabilir.. Ancak bir forum sitesinini gideri ne olabilir...
:con
Öbür türlü insanlar tıklamıyor bile. Ama denildiği gibi sitenin sonuçta belli bi giderleri var bunları karşılamak içinde bu reklamlara ihtiyaç var.
Böye olduğu zaman insanlar yanlışlıklada olsa bir tık yapıyor. Buda sitemize + kazandırıyor. Bende ilk başta cok karşı cıkmıştım ama durumu anlayınca farkettimki gerekliymiş...
Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.