Silindi
Microsoft, resmi olarak @windowslive.com ve @live.com uzantılı e-mail adreslerini hizmete soktu. Kendinize bir @windowslive.com uzantılı email adresi edinmek için aşağıdaki "Kaydol" bağlantısına tıklayınız.

Not: Eğer hali hazırda oturum açmış bulunuyorsanız ve sağ üst köşede "Oturumu Kapat" bağlantısı mevcutsa önce ona tıklayınız, sonra yeni adresinizi edinmek için gerekli olan adımları izleyiniz.

Windows Live ID'nizi alın
Kaydol

Kaydolun. Oturum açın. Bir şeyleri başlatın.
Windows Live ID'niz çevrimiçi dünyanızı biraraya getiren yeni hizmetler kümesini deneyimleme biletinizdir. Windows Live Hotmail'in, Messenger'ın, Spaces'in ve daha pek çoğunun güncelleştirilmiş sürümlerine erişmek için onu kullanın.

Live'ı kullanıyor musunuz?
MSN Hotmail, MSN Messenger veya Microsoft Passport hesabınız varsa, zaten Windows Live ID'niz vardır -- değişiklik gerekmez! Yalnızca Canlı yaşama başlamak için geçerli hesap bilgilerinizle şimdi oturum açın.
Daha fazla bilgi edinmek istiyor musunuz?

Windows Live'ın size sunduklarını keşfetmek için burayı tıklatmanız yeterlidir.

@live.com uzantılı email adresi almak için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız:
Windows Live Hotmail - Overview

Diğer tüm uzantılar:
ARGENTINA LIVE.COM.AR Create LIVE.COM.AR address AUSTRALIA LIVE.COM.AU AUSTRIA LIVE.AT Create LIVE.AT address BELGIUM LIVE.BE Create LIVE.BE address CANADA LIVE.CA Create LIVE.CA address CHILE LIVE.CL Create LIVE.CL address CHINA LIVE.CN DENMARK LIVE.DK Create LIVE.DK address FINLAND WINDOWSLIVE.COM Create WINDOWSLIVE.COM address (Finnish Wizard) FRANCE LIVE.FR Create LIVE.FR address GERMANY LIVE.DE Create LIVE.DE address
Create HOTMAIL.DE address HONG KONG LIVE.HK INDONESIA WINDOWSLIVE.COM IRELAND LIVE.IE Create LIVE.IE address ITALY LIVE.IT Create LIVE.IT address
Create HOTMAIL.IT address JAPAN LIVE.JP Create LIVE.JP address
Create HOTMAIL.CO.JP address KOREA LIVE.CO.KR Create LIVE.CO.KR address MALAYSIA LIVE.COM.MY MEXICO LIVE.COM.MX Create LIVE.COM.MX address NETHERLANDS LIVE.NL Create LIVE.NL address NORWAY LIVE.NO Create LIVE.NO address PAKISTAN LIVE.COM.PK PERU LIVE.COM.PE PORTUGAL LIVE.COM.PT RUSSIA LIVE.RU Create LIVE.RU address SINGAPORE LIVE.COM.SG Create LIVE.COM.SG address SOUTH AFRICA LIVE.CO.ZA Create LIVE.COM.ZA address SWEDEN LIVE.SE Create Live.SE address SWITZERLAND WINDOWSLIVE.COM Create WINDOWSLIVE.COM address (French Wizard) THAILAND WINDOWSLIVE.COM Create WINDOWSLIVE.COM address (Thai Wizard) TURKEY WINDOWSLIVE.COM Create WINDOWSLIVE.COM address (Turkish Wizard) UK LIVE.CO.UK Create LIVE.CO.UK address USA LIVE.COM Create LIVE.COM address VIETNAM WINDOWSLIVE.COM  
Teşekkürler =)
Silindi
Expert
1.7
Ben @live.com diye almak istiyorum ama seçeneklerde sadece @hotmail.com ve @windowslive.com var ?
en altta verdiği link ten alıyosun ben aldım =) [email protected] m=D
Silindi
Expert
1.7
Ayrıca Windows Live Messenger 2008'i de aşağıdan download edebilirsiniz!

Download
Silindi
Expert
1.7
tamamda bazı problemler var.

Benim diğer msnemde cevrimici oldugu halde cevrimdisi gozukuyor :D
TheRaskol : Ayrıca Windows Live Messenger 2008'i de aşağıdan download edebilirsiniz!

Download
teşekkür ederiz gizli editör =)
Silindi
Administrators
80.4994
pehh! Uğur : p

Daha önceden bir açık vardı.
Kimse @live alamadan önce bu açık sayesinde bir kaç kişi hemen almıştı.
kapan kaptı yani o zamanlar.

[email protected]
ve mesela [email protected] gibi.

bana parayla satmaya çalışıyorlardı : )

Bu arada [email protected] benim. nihohahihu

-Kaç para Raskol?
-Paran yetmez.
-Sitt*r.
Silindi
Administrators
80.4994
Lol :D

Tamam benim sorunum düzeldi.

Abi [email protected] u almışlar ya :D raskolll :D

Raskol bi msnye gelsene :D
Silindi
Administrators
80.4994
[email protected]

50$'dan açtım... :yes

arttıran varsa yazsın buraya : p
Silindi
Administrators
80.4994
Hayatı yalan inanmayın :D
Silindi
Administrators
80.4994
teşekkürler ama şimdi benim hotmail yani var dimi şimdi o eklentileri kullanabilirim ?
Master
59.2997
Teşekkürler Raskol işte beklediğim şey :yes
Silindi
Master
59.2997

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.