EZELİ izleyin.
o fix zaten
Ezelde konu olarak çalıntı biliyorsunuz değil mi ? :P

bknz : Monte Cristo Lordu

Oda en yakın ark ının ihanetine uğruyor en yakın ark ı sevdiği kadınla evleniyor bi dayıyla hapisden kaçıyor dayı ölüyor paralar buna kalıyor intikam almak istiyor
:D bıktım artık şu çalıntı malıntı laflarından . çalıntıdır değildir bilemem esinlenme vardır muhakkak ama şüphesizki Ezel gelmiş geçmiş türk dizi tarihine adını altın harflerle yazdırıcak ben bunu biler bunu söylerim ^^ .Ekşi Sözlük takip eden varsa ordan Entryleri okusun :)

*monte kristo kontu dfgdfg.
duydum bende o bahsettigin şeyi onun için ezel bitene kadar o lord mudur kontmudur hic gormek istemiyorum tadı kacıyo =)
Türk dizisi: Bastırılmış cinselliğin dışa vurumu herkes birbirine verir. Aşırı acıtasyon çünkü Akdeniz insanları özellikle Türkler acitasyona bayılır. Mafya-derin devlet- SİLAH üçlemesi yada At (Mafyadır ülkede hareket olanağı sağlar) Avrat (Her kahvedeki kişi derin devleti bilir ve işe yaradığını sanar. Hatta çok severler. -evet işe yarar ama dizideki gibi değildir-) Silah (Silah Türk halkı çok sever birilerini vurmayı yemez ya başkasının vuruşunu izler). Ha birde unutmadan gerçekten berbat oyunculuk.

Birde yabancı dizilere bakalım? Supernatural aklıma ilk gelen? Olağan üstü görsel şölen, dandik ama güzelleştirilen bir hikaye. Flashforward: Harika bir hikaye izleyiciyi şok eden durumlar. Vs vs.

Türk insanı daha medya sektöründe birşey yapacak gibi durmuyor. Bir yerden yapsa diğer taraftan batırıyor örneğin Arog, kostüm olsun, efektler olsun gerçekten gelişmişti ama hikaye kötüydü beklenileni vermedi. Zaten bir Türk dizisinde veya filminde nedense asla ters köşeye yatamadım yada lan du bakalım nolacak bundan sonra diyemedim. Kötü adam ölecek iyiler kazanacak sistem bunun üzerinde. Ha yabancı dizilerde kötü adam mı kazanıyor? Hayır ancak kötü adamı anlayana kadar 1 sezon geçiyor. Flash forward yeni başladım 10 bölüm izledim, tüm dünya 137 saniye mi ne bilinç kaybına uğruyor ama tüm dünya, pilot, şoför, doktor, hasta, polis, öğrenci ve bir kaos yaşanıyor. Fbi departmanı ama sadece biri bunu çözmeye uğraşıyor 20 milyon insan ölüyor tüm dünyada ve şuan görünen şey bir deneyken terörizme kadar kaydı karıştı herşey işaretleri takip etmeye falan çalışıyorlar.

Şimdi bir bu dizi var yanımızda birde ezel. Sonunu söyliyim ezelin kafayı değiştiren adam kazanacak herkesi öldürecek karıyı kapacak :D

Ayrıca bir arkadaş yazmış acunun reklamlarına kılım diye aynen bende bazen karşılaştığımda deli olurdum :D Bende açık söyliyim valla nicelodeona bayılırım sonra jetix kablo tvden kalkmadan önce bayılırdım halada deli gibi izlerim. Sünger Bob hayranıyım :D Ama genelde pcden indirip cdye çekip tvde izlediğim için tvyi pek kullanmıyorum denilebilir.
TuRGoN:
nicelodeona bayılırım sonra jetix kablo tvden kalkmadan önce bayılırdım halada deli gibi izlerim. Sünger Bob hayranıyım Ama genelde pcden indirip cdye çekip tvde izlediğim için tvyi pek kullanmıyorum denilebilir.
:yes

Nickelodeon'da South Park olsa asla bırakamam hayranı oldum denilebilir aklım fikrim South Park'a döndü bi ara hepsini indirip izlemeyi düşünüyorum ama Nickelodeon'ada bayılıyorum.
Yeaaah bak o konuda haklısın :D Ancak southparkın ilk sezonlarını mümkünse dvd olarak bulmanı öneririm çünkü çok karışık internette ve görüntü kalitesi berbat :D
televizyonda n.g ve discovery açıktır , onun dışında internetten takip ettiğim birkaç dizim var. Türkiyede doğru düzgün bir tv programı yok (çghb hariç)
Override : yarışmanın sunucuları veya jurilerinde acun var ise seyretmeyeceksin o yarışmayı
+1
TuRGoN : Türk dizisi: Bastırılmış cinselliğin dışa vurumu herkes birbirine verir. Aşırı acıtasyon çünkü Akdeniz insanları özellikle Türkler acitasyona bayılır. Mafya-derin devlet- SİLAH üçlemesi yada At (Mafyadır ülkede hareket olanağı sağlar) Avrat (Her kahvedeki kişi derin devleti bilir ve işe yaradığını sanar. Hatta çok severler. -evet işe yarar ama dizideki gibi değildir-) Silah (Silah Türk halkı çok sever birilerini vurmayı yemez ya başkasının vuruşunu izler). Ha birde unutmadan gerçekten berbat oyunculuk.

Birde yabancı dizilere bakalım? Supernatural aklıma ilk gelen? Olağan üstü görsel şölen, dandik ama güzelleştirilen bir hikaye. Flashforward: Harika bir hikaye izleyiciyi şok eden durumlar. Vs vs.

Türk insanı daha medya sektöründe birşey yapacak gibi durmuyor. Bir yerden yapsa diğer taraftan batırıyor örneğin Arog, kostüm olsun, efektler olsun gerçekten gelişmişti ama hikaye kötüydü beklenileni vermedi. Zaten bir Türk dizisinde veya filminde nedense asla ters köşeye yatamadım yada lan du bakalım nolacak bundan sonra diyemedim. Kötü adam ölecek iyiler kazanacak sistem bunun üzerinde. Ha yabancı dizilerde kötü adam mı kazanıyor? Hayır ancak kötü adamı anlayana kadar 1 sezon geçiyor. Flash forward yeni başladım 10 bölüm izledim, tüm dünya 137 saniye mi ne bilinç kaybına uğruyor ama tüm dünya, pilot, şoför, doktor, hasta, polis, öğrenci ve bir kaos yaşanıyor. Fbi departmanı ama sadece biri bunu çözmeye uğraşıyor 20 milyon insan ölüyor tüm dünyada ve şuan görünen şey bir deneyken terörizme kadar kaydı karıştı herşey işaretleri takip etmeye falan çalışıyorlar.

Şimdi bir bu dizi var yanımızda birde ezel. Sonunu söyliyim ezelin kafayı değiştiren adam kazanacak herkesi öldürecek karıyı kapacak :D

Ayrıca bir arkadaş yazmış acunun reklamlarına kılım diye aynen bende bazen karşılaştığımda deli olurdum :D Bende açık söyliyim valla nicelodeona bayılırım sonra jetix kablo tvden kalkmadan önce bayılırdım halada deli gibi izlerim. Sünger Bob hayranıyım :D Ama genelde pcden indirip cdye çekip tvde izlediğim için tvyi pek kullanmıyorum denilebilir.

Eskiden Fox Kids vardı onu izlerdim =D Jetixten de önce.Kardeşim izledigi için hepsini avucumun içi gibi biliyorum =D
bende yeniden şirinleri bulmak istiyorum =) elnide olan varsa görüşeibliriz :P ilerde çoluk çocuğa izletiriz

not:şirinler üzerinden siyaset yapmazsak sevinirim gerçekten öğretici bi çizgi flimdi
Samanyolundaki mi kanal 7 deki mi ne şirinleri izleyince cidden şirinlerden soğumuştum :) Bilen belki bilir Güçlü Şirin: ŞİRİN BABA NERDE? Gözlüklü Şirin: CUMAYA GİTTİ. Yada "Şirin baba bu büyüler günah değil mi?", "Hayır yavrum bunlar iyi büyü(Sanki iyiler günah değil ya :D)" bu cümleleri öğrendikten sonra nefret etmiştim :D

Fox Kidste Çılgın Jack vardı off off hala arada youtube da görür izlerim :D
Ahh nerde eski çizgi filmler... Küçükken Teletabils adlı formata bayılıyordum. Sabah 6'mı 7'de mi ne başlardı arkasından Pokemon başlardı. Sonrada şirinler vs vs giderdi. Sabahın 6'sı veya 7'sinde uyanırdık izlerdik. Ahh ne güzel günlerdi. Birde he-man vardı. Çok çok güzel bir sözüde vardı. ''Gölgelerin gücü adına !! Güç bende artık !! ''... Neyse konu mazi falan değil, içimden geldi yazdım :)
Pek çizgi film izlemedim ama Şiirinleri severdim :)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.