Arkadaşlar kıbrısta okuduğum için yurtta kalıyorum yurtta port engelliyolar anladığım kadarıyla ultima ya falan giremiyorum ayrıca hotfile fileserve gibi sitelerde yasaklı onlardan daha çok isteğim ultimaya girebilmektir :)

bunun bir yolu yöntemi varmıdır

Not: modeme ulaşamam =)
Modeme ulaşamadığın sürece yada modemin şifresini kıramadığın takdirde yok.
1 ) Backtrack te wordlist yardımı ile modemin arayüz şifresini bulmaya çalışmak , olumlu sonuca ulaştığın takdirde engellemeleri kendine göre düzenlemek. Fakat senin için oldukça riskli bir durum olabilir sonuç itibari ile yeni nesil modemlerin olay günlüğü tutma sistemleri oldukça kapsamlı.

2 ) Gene backtrack (deauth attack) yöntemi ile ağdaki kullanıcıları düşmeye zorlayarak modeme reset atılmasını ummak.

3 ) Ubuntu yardımı ile yakınlarında kablosuz ağ kullanan kullanıcıların ağına bağlanmak.

Tabikide bunları yapmanı tavsiye etmiyorum bilgilendirme amaçlı söylüyorum , sonuçta btknın karşı olduğu birşeyi yapmak istemeyiz :)
CrazyDream : Arkadaşlar kıbrısta okuduğum için yurtta kalıyorum yurtta port engelliyolar anladığım kadarıyla ultima ya falan giremiyorum ayrıca hotfile fileserve gibi sitelerde yasaklı onlardan daha çok isteğim ultimaya girebilmektir :)

bunun bir yolu yöntemi varmıdır

Not: modeme ulaşamam =)

yakındoğu yurdunda kaldım öyle bir uygulama yoktu emin misin yurttan olduğuna?
Yakındoğudayım bende 8.yurtta yeni uygulama alayını kısıtladılar :D
Expert
34.0001
https://www.torproject.org/

Emin olmamakla beraber denemekte fayda olduğunu düşünüyorum.
nasıl kullanıldığını pek anlamadım ama deniyorum :D
bende kktc deyim bi gezz alıver :)
vodafone aldım 3g :)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.