Beyler forumun açıldığı yeri de gördüğünüz üzere ben son günlerde forumda dolaşmaya yeniden başladım kısa süreli bir tatil yaptım aslına bakarsanız msnden ekleyenler oldu falan ama yani sildim Uo'yu pc'den (bellek değerini düşürüyo :D ) neyse konumuza geçelim şu son günlerde kişilerin fotoğraflarına baktığımda anime üzerine dayalı fotoğraflar olduğunu fark ettim ve aramızdaki anime hayranlarını bu konu altında toplamak istiyorum bu konu altında toplama amacım U-s'deki anime severleri iş başında görmek sadece Uo ya da burda WOW konuşmak değil bir iki çalışmamızla kendimizi göstermek.

Düşüncelerinizi ve değerli yorumlarınızı bekliyorum.

// Konu Başlığı Değiştirilip gerekli yere taşınmıştır.

Bu konu Tymaron tarafından düzenlendi(2009-06-01 06:25, 14 yıl önce)
Anime seviyorum avatardanda belli ancak DN harici hiçbirşey sarmadı beni
İlk izlediğim animem Tsubasaydı :D en son izlediğim de Hellsing ama en duygusalı ve bugüne kadar izledğim en iyi anime Basilisk'ti özellikle son bölümü acayip güzeldi.
Beni anime kavramı ile tanıştıran Death Note oldu ancak eskilere baktığımda izlediklerim arasında en iyisi Pokemon diyebilirim. :D
Pokemon kim izlememiştir ki izleyipte beğenmemiştir ki :D
seni seçtim pikachu ! :D
başlığın konuyla ne alakası varki? düzenlersen sevinirim.
Avatar hayranıyım 2010'da da filmi çıkıyo zaten :asik2
Naruto,naruto shippuden fln da seviyorum ayrıca :D
Tymaron : Beni anime kavramı ile tanıştıran Death Note oldu ancak eskilere baktığımda izlediklerim arasında en iyisi Pokemon diyebilirim. :D

Death note çok iyi ya.Şimdi arkadaş önerdi gantz ı izliyorum herkese oneririm +18 ama.
Evet avatarımdaki L ama sıkıldım değiştircem :D
Elfen Lied İle Başladım .. FMA ile Bitirmek Üzereyim =)
Anime ne yahu herkez izliyor :)
Japonların çizgi karakterlerle oluşturduğu animasyon :D
Marlock : Anime ne yahu herkez izliyor :)

Herhangibi bir konusu olan ve dizi gibi devam eden genellikle japonların yaptığı ve bu iştede başarılı oldukları animasyon filmleri. Bir diğer adı manga.
Bleach i bitirdim ( şuan 221 de oraya kadar geldim )

naruto shippuuden i bitirdim ( şuan olduğu yere kadar )

one piece izliyorum

avatar izliyordum fakat kimse ölmüo yaralanmıo bi halt olmuo ondan sarmadı

Death Note un animesi mevcut daha izlemedim 2 tane flim ini izledim normal insanların yaptığı flimler gayet güzeldi

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.