Spawnsas : ben izmirdeyim.git annen falan alsın sana:)

terbiyesizliğin luzümü yok muhabbet olsun diye yazdım anne bacı karıştırıyorsun hemen
Fearsome :
Spawnsas : ben izmirdeyim.git annen falan alsın sana:)

terbiyesizliğin luzümü yok muhabbet olsun diye yazdım anne bacı karıştırıyorsun hemen

yaw kötü bişi demedimki annen baban alsın dedim alla alla.:((

her bi haltı bi tarafınızdan anlamayın .
Spawnsas :
Tymaron : Bu adamın filmleri çok aptal oluyor sevmiyorum...

neden aptal oluyorki.bence komedi:)
Kendi düşüncemi söyledim sana komedi bana aptal geliyor
geç bu saf ayaklarını

şimdi bakalım

spawnsas anneni üzme çok kıymetli kadın :asik2
Beyler konuyu farklı yönlere çekmeyin sonu kötü olur silin şu gereksiz postları konuyu daha fazla dağıtmayın izlicekseniz izleyin izlemicekseniz izlemeyin yorumlarınızıda konuya göre atın bu nedir yahu her konuda biri birine laf sokuyor birgün ben laf sokucam kimse altından kalkamicak.
benim kötü bir niyetim yoktu orada sırf geceleyin muhabbet olsun diye laf ettim adam direk masum görünürmüş gibi anne falan kattı bende aynı şekilde yaptım bakalım nasıl anlaşılıyormuş dışardan öğrensin diye özür dilerim gereksiz bi polemiğin içine çekildim :(
Bu arada show 2 gündür falan mummy veriyor onlar ne iş
evet bende oradan izleme imkanı buldum :d saolsunlar hehe
ben çıktığı ilk gece gittim.. Aksiyonu azdı bana göre söyleyeyim.. Tam anlam da veremedim aslında ya çok sürükleyiciydi yada sanki birşeyler eksikti.. Herşey çok çabuk olup bitti.. Daha iyisini beklerdim açıkcası..
Bende birazdan gideceğim bu filme. 2 gün önce de bir kanalda izlemiştim 1. filmini. :)
Tymaron : Bu arada show 2 gündür falan mummy veriyor onlar ne iş

Gitmek isteyipte seriyi hiç izleyemeyenler için 1. ve 2. serisini vermişlerdir.Maksat reyting olsun. :)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.