Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

Televizyonda kesiyorlar ya herşeyi. Gora, Okul filmlerini televizyonda izledim birde cdlerini aldım. Adamlar nerdeyse tüm sesleri kısmışlar.
pehh hiç güzel dğeil. kesik kesik :/
Silindi
Novice
3.5
Atvdekinide izledim de bi film bu kadar berbat hale getirilir.Orayı burayı kesmişler filmi izleyip beğenmeyenler bence bi dvdsini alsınlar öyle izlesinler.
yaw ben indim asagı 1:30 gibi ( aklımda o saatte baslıycak diye kalmıs :D ) baktım yeni basladı sandım. biras izledim fln bi yarım saat sora bitti :D simdi tekrarı olursa onu izliycem ama ewt asırı kesmisler. içimden diyodum ama meger cidden kesmişler :D ( ilk izleyişimde :S ) nese işte adam bi tarafa bakıyo sora zırt birden adam 10 adım geriye gitmiş vs :D heralde alıp izlerim ...
Silindi
Banned
0
aşmış bir film.
Ben atv de ilk testere filmimi izledim ve çok etkilendim harika bir film.Seyirciyi düşündüren american filmi.Bu filmlerin senaryolarını yazan kişiler psikolojiden anlayan kişiler.Filmde hastanede yatan beyin tümörü hastası varı yani gerçek testere.Hasta diyince insan acıyor ve onu bir melekmiş gibi bir düşünceye kapılıyor.Böyle psikolojik durumları kullanarak harika bir film yapmışlar.Bu arada atvde izledim pek geçen sahne görmedim çok iğrençliklerin dışında örn:adamın ayağını kesmesi , japon polisin ölmesi vs. vs. onlar olmasada olur zaten(bence).
Silindi
Members
0
İyide oraları kesmişler :D sen bide orjilani seğret :)

Filmin gerçekten muhteşem bir kurgusu var.

özelllikle bunu 3. filmde anlayacaksınız :)

Doom 4. filmin konusu 3 filmin sonundaki adam kızını kurtaracak 5 ve 6 da gelecekmiş bu arada açıklama yapılmış.
İyi de yanlış hatırlamıyosam 3. filmin sonunda bina komple havaya uçuyodu nasıl sağ kalıyoda kızını kurtarıyo.Bi de kızda aynı binada değilmiymiş :selektor
Silindi
Journeyman
8.7
Bina havaya nasıl uçuyor?yanlış hatırlıyorsun.
:S hani Jigsaw öldükten sonra bi ses kaydı bırakıo o bitince bina havaya uçmuyomuydu.Alla alla yanlış hatırlıyorum galiba.
Silindi
Journeyman
8.7
Bina havaya uçmuyor jigsaw öldüğünde kızın boynundaki patlıyor.Oda sadece kızı öldürür çevredekileri etkilemiyor.
kral jigsaw adamı sefmiodumbaşta :D ama artık seviom
Alın bakalım saw 4 den bir foto birazdan saw 4 den bir tuzak vidyosunu atıcam :
https://img530.imageshack.us/img530/9695/saw4cl6.jpg
Silindi
Master
8.5
https://www.officialsaw.com/subpage.php?PG=news

Buyrun arkadaşlar Xantier bana msnden verdi burdan fragmanlarıda seyredebilirsiniz..

ben çok sevindim süper bi film olucak.
gelsin izleriz Alırım bi sarışın veya kızıl giderim sinemaya o korksun ben :D o arada aramızı iyice ısıtırım :P

şaka bi yana bende bekliyom

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.