Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.
arkadaşlar bu aralar sinema(film)ciliğe merak sardım.böle hergün 2-3 film alıyorum izleyebildiklerimi izliyorum

bana önerebileceğiniz filmler varsa lütfen yazarmısınız.her türlü filmi satın alabiliceğim yer biliyorumda.türkiyede 5. izmirde 1. film satan yer var.ordan alıyorum filmleri gayette hoşuma gidiyor.izmirde oturanlar bornovada hristiyan mezarlığının orda film satan yer var.film arayan varsa oraya gidebilir.35bin vcd ve 10 dvd mi ne varmış,doğruluk payını bilemem ama sahibiyle sohbetimiz oldu.:)

çok uzattım nese

bana tavsiye ettiğiniz hoşunuza giden filmleri sölerseniz sevinirim.
orası aslında daha da büyüktü korsan oyun ve film satmaktan bi tarafını kapatmışlardı sanırım birleşik olan dükkanları ayırdılar tekrardan.. Bende film oyun vs hep ordan alırım güzel yerdir.. Önerebilecegim filmlere gelince;

Underworld 1-2
National Treasure 1-2
Eragon (sırf kitaba hayranlığımdan severim, kitaba göre berbat bir film çevirisidir -ki birçok şeyi değiştirmişler- ama yinede severim - Film güzel kitaba göre berbat)
Pirates otc. 1-2-3 (izlemişsindir kesin ama yazalım gene de..)

Duygusal film istersen The Lake House güzeldir..

Number 23 enteresan ve hoş bir film yenilerden..

Reality bir film izlemek istersen Blood Daemon güzeldir..
sölediğin hiçbir filmi izlemedim:D

Bugün gittim.sırf sinemada gittiğim filmleri bir daha izlemek için aynı filmleri satın aldım

The Dark Knight - Kara Şovalye ile Afrath mıydı neydi ( açık deniz ) bu filmleri aldım

2 gün önce 21 ile MÖ 10.000 i aldım açıkçası güzel filmler.

eskiden orası birleşik bir yerdi ama dükkanları ayırdılar doğru.hala işlevselliği var.film dışında Ps2 ve Pc oyunların arayanlarda oraya gidebilir.
avrupa yakası müzikalini dinle diğerlerinden daha iç açıcı :D tamam şaka , blackjack diye bir film var onu indir. persepolis diye çizgifilm tadında iranın olayını anlatan müthiş ötesi bir film var. V for vendettayı al izle. ben efsaneyim i al. ocean's thirteeni mutlaka izle !
evet persepolisi güzeldir.
Temel Icgudu feat Dursun'u izle :D :D :D saka saka Lost'un tum bolumlerını ındır onları izle guzel bak.
i am legend
Ölüm Yarışı
96 Saat
21 blackjack
MÖ 10.000 bende birkaç hafta önce izledim.Güzel film.Tavsiye ederim (:
blackjack zaten izledim hem sinemada hemde 2 gece önce (:

başka söliceğiniz birşey varmı ?

lostu almayı düşünüyorum sölediğim cdcide 120 ile 100 arası birşey çıkıcak . toplamda 4 sezon.sizin fikirleriniz neler arkadaşlar ?

başka söliceğiniz film varsa yazabilirmisiniz.
I am legend kadar kötü bir kitap çevirisi hayatımda görmedim.. Bir kitap bir film için bu kadar değiştirilemez sadece başı aynı yazık günah.. Yazarı yaşıyorsa hala ne düşünmüştür kim bilir..

Bu arada nasıl hepsini izlemedin karayip korsanlarının 1ini bile izlemediysen bırak sen bu işi ya :D
kelebek etkisi 1-2
toprak anayı izle güzeldir :D(cittiyim)
baliyo 13

hero

hero yu izlemen lazım çin tarzı süper :D
kelebek etkisini merak ettim alıcam

başka söliyeceğiniz film varmı arkadaşlar ?
anamorpy ve stuck dısında ney istersen al bence filmler igrenc

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.